Motocity Raceway Page 1 of 1
Rd. 7 Central MN MX Series
07/02/2017
Race Results Race: 1
Printed: 05:05 pm
14-24 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 625 kaw 2833600 Austin Kienast Watertown, SD 1 1 25
14-24 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 223 ktm 897964 Austin Aspros Brainerd, MN 1 1 25
2 184 ktm 2019573 Carter Reece East Gull Lake, MN 2 2 22
3 247 yam 213982 Bret Holland Rogers, MN 3 3 20
14-24 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 521 yam 471369 Alexander Ives Chisago City, MN 1 1 25
2 581 yam 1100064 Mitchell Bergstrom Maple Lake, MN 2 2 22
3 244 yam 3051920 Broc Today Britt, MN 3 3 20
4 149 yam 823236 Eric K. Van Heel Avon, MN 4 4 18
5 287 yam 832916 Shae Martin Hayward, WI 6 5 16
6 134 hon 2524787 Bodie Swanson Elk River, MN 5 7 15
7 26 hon 0876930 Cort Carlson Annandale, MN 7 6 14
Race Results Race: 2
Printed: 05:05 pm
85cc 12-15
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 73 ktm 2119751 Austin Speltz Buffalo, MN 1 1 25
2 222 ktm 2892340 Lane Stevens Manvel, ND 3 2 22
3 162 ktm 3143687 Carter Mertens St Cloud, MN 2 3 20
4 87 yam 2083025 Broc Graba Verndale, MN 4 4 18
85cc 9-11
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 263 ktm 2014628 Avery Long New London, MN 1 1 25
2 363 ktm 2722691 Braden Long New London, MN 2 2 22
3 22 kaw 2231502 Kona Rodrigues Clearlake, MN 3 3 20
4 735 kaw 2262425 Zach Crider Staples, MN 4 5 18
5 729 kaw 3286949 Connor Wisdorf Big Lake, MN 6 6 16
6 20 ktm 2916489 Karsen Omann Buffalo, MN 5 7 15
7 23 kaw 2162680 Dustin White Brownton, MN 10 4 14
8 429 ktm 3118635 Jack Gyldenvand Waconia, MN 7 8 13
9 19 yam 2062335 Ryan Sheetz Chaska, MN 9 9 12
10 210 ktm 2194473 Isaac Haglund New London, MN 8 10 11
11 4 kaw 2306473 Olivia Miller Minot, ND 11 11 10
12 43 kaw 2175423 Rowan Penders Luck, WI 13 12 9
13 318 kaw 2671196 Vincent Aydt Rush City, MN 12 13 8
Race Results Race: 3
Printed: 05:05 pm
+25 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 57 yam 724032 Spencer Kadlec Browerville, MN 1 1 25
2 973 kaw 694970 Clay Olson East Bethel, MN 2 2 22
3 67 yam 215354 Matt Kline Pequot Lakes, MN 4 3 20
4 259 kaw 302201 Neil A. Ehrenberg Burtrum, MN 3 6 18
5 124 ktm 931897 Kyle Savelkoul St Martin, MN 6 4 16
6 902 yam 778259 Josh B. Virnig Deerwood, MN 7 5 15
7 96 yam 834278 Cody Martin Bismarck, ND 5 DNS 14
+25 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 983 yam 349091 Jack Lorr Isanti, MN 2 1 25
2 375 yam 696403 Marcus Evenson Pequot Lake, MN 1 2 22
3 123 kaw 2231552 Ryan Raguse Fargo, ND 3 3 20
+45 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 313 kaw 652615 Norman Miesen St Paul, MN 2 2 25
2 176 yam 608040 Cory Ramsey West Fargo, ND 5 1 22
3 5 hon 2232484 Michael Stumne Pine City, MN 3 3 20
4 525 yam 2177831 Brian Bohlman Osakis, MN 1 6 18
5 110 hon 639602 Gary Johnson Cambridge, MN 4 4 16
6 389 kaw 696390 John A. Cram East Bethel, MN 6 5 15
+45 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 96 yam 2671160 Delon Luther Fort Ripley, MN 1 1 25
2 3 yam 2951225 Dale Ackermann Round Lake, MN 2 2 22
+35 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 82 suz 419060 Sheldon Fratzke Mora, MN 1 1 25
2 77 hon 920996 Josh Neutgens Sacred Heart, MN 2 2 22
+35 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 216 hon 738695 Bobby Penders Luck, WI 1 1 25
2 318 kaw 1078063 Matthew Aydt Rush City, MN 2 2 22
3 13 yam 0693754 Shawn Rafferty Stanchfield, MN 3 DNS 20
Race Results Race: 4
Printed: 05:05 pm
+25 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 241 hon 3197978 Derek Ness Ramsey, MN 2 1 25
2 245 yam 426995 Andrew Ives Chisago City, MN 1 2 22
3 437 hon 2177837 Devan Christianson Wadena, MN 3 3 20
4 11 ktm 2262423 Taylor Cunningham Fargo, ND 4 4 18
DNF 50 ktm 3132525 Luke Rhode St Louis Park, MN DNF DNS
DNF 185 yam 2306505 Harrison Woods Fargo, ND DNF DNS
+35 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 507 yam 370561 Josh Tyler Deer River, MN 2 1 25
2 171 yam 3277664 Mike Jenson Deephaven, MN 1 2 22
3 8 hon 1099207 Jesse John Eden Prairie, MN 3 3 20
+45 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 576 kaw 1093873 Dave Weseman Litchfield, MN 1 1 25
2 845 ktm 2210905 Barry Hirschey Staples, MN 2 2 22
3 420 yam 3220559 Tim Rhode St Louis Park, MN 3 3 20
Race Results Race: 5
Printed: 05:05 pm
Girls Jr. 9-12
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 4 kaw 2306473 Olivia Miller Minot, ND 1 1 25
2 711 suz 3045134 Hannah Oakes Becker, MN 2 2 22
65cc 7-11
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 19 ktm 2062335 Ryan Sheetz Chaska, MN 1 1 25
2 427 ktm 3118636 Blake Gyldenvand Waconia, MN 2 2 22
3 43 ktm 2175423 Rowan Penders Luck, WI 3 4 20
4 185 ktm 2262450 Tyler Bengtson Spicer, MN 6 3 18
5 457 ktm 3265260 Nick Lange Monticello, MN 4 5 16
6 31 cob 2277196 Colton Davis Hartford, SD 5 6 15
7 60 ktm 2231537 Parker Rebischke Buffalo, MN 7 7 14
8 12 kaw 2274953 Aiden Schake Erhard, MN 8 8 13
9 166 ktm 3155101 Teegan Brenizer Frederic, WI 9 9 12
Race Results Race: 6
Printed: 05:05 pm
Schoolboy 2
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 352 yam 854106 Chase Graba Verndale, MN 1 1 25
2 244 yam 3051920 Broc Today Britt, MN 2 2 22
3 287 yam 832916 Shae Martin Hayward, WI 3 3 20
4 7 yam 1344062 Anthony Thurk St Bonifacius, MN 4 DNF 18
Schoolboy 1 12-16
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 152 ktm 901419 Curtis Biorn Anoka, MN 3 1 25
2 261 yam 2118115 Owen Sailor Elk River, MN 2 2 22
3 224 ktm 2231786 Tyler Westring Ramsey, MN 4 3 20
4 444 hon 3052356 Noah Miesen St Paul, MN 5 4 18
5 65 ktm 2974128 Tanner Nagel Bismarck, ND 1 DNS 16
Race Results Race: 7
Printed: 05:05 pm
Super Sr. +50
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 3 yam 2951225 Dale Ackermann Round Lake, MN 1 1 25
2 389 kaw 696390 John A. Cram East Bethel, MN 2 2 22
3 366 yam 565932 Steve Tate Lake Park, MN 3 3 20
4 934 ktm 468452 Kevin R. Woizeschke Brainerd, MN 4 4 18
5 153 kaw 728721 Mark S. Speldrick Isanti, MN 5 5 16
6 7 yam 3344062 Tom Thurk St Bonifacius, MN 6 6 15
Women
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 521 ktm 2024602 Trisha Olson East Bethel, MN 1 1 25
2 16 yam 2801115 Samantha Laderer Darwin, MN 2 2 22
Race Results Race: 8
Printed: 05:05 pm
Open A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 625 kaw 2833600 Austin Kienast Watertown, SD 1 1 25
2 973 kaw 694970 Clay Olson East Bethel, MN 2 2 22
3 259 kaw 302201 Neil A. Ehrenberg Burtrum, MN 3 3 20
4 96 yam 834278 Cody Martin Bismarck, ND 4 4 18
5 902 yam 778259 Josh B. Virnig Deerwood, MN 5 5 16
Open B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 223 ktm 897964 Austin Aspros Brainerd, MN 1 1 25
2 184 ktm 2019573 Carter Reece East Gull Lake, MN 2 2 22
3 538 hon 1098141 Reuben Jacobs West Fargo, ND 3 3 20
Race Results Race: 9
Printed: 05:05 pm
Open C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 521 yam 471369 Alexander Ives Chisago City, MN 1 1 25
2 581 yam 1100064 Mitchell Bergstrom Maple Lake, MN 2 2 22
3 245 yam 426995 Andrew Ives Chisago City, MN 4 3 20
4 241 hon 3197978 Derek Ness Ramsey, MN 3 5 18
5 973 yam 251886 Matthew Olson Andover, MN 6 4 16
6 149 yam 823236 Eric K. Van Heel Avon, MN 5 6 15
Race Results Race: 10
Printed: 05:05 pm
125
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 152 ktm 901419 Curtis Biorn Anoka, MN 1 1 25
2 261 yam 2118115 Owen Sailor Elk River, MN 3 2 22
3 695 yam 1098233 Blade Goding Buffalo, MN 6 3 20
4 224 ktm 2231786 Tyler Westring Ramsey, MN 5 4 18
5 23 kaw 1101441 Dominic Lindquist Browerville, MN 4 5 16
6 26 hon 0876930 Cort Carlson Annandale, MN 7 6 15
7 65 ktm 2974128 Tanner Nagel Bismarck, ND 2 DNS 14
Race Results Race: 11
Printed: 05:05 pm
Sr. (+40) A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 280 ktm 564031 Frank Jackson Wyoming, MN 1 1 25
2 934 ktm 468452 Kevin R. Woizeschke Brainerd, MN 2 2 22
Sr. (+40) B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 3 yam 2951225 Dale Ackermann Round Lake, MN 1 1 25
2 366 yam 565932 Steve Tate Lake Park, MN 2 2 22
DNS 13 yam 0693754 Shawn Rafferty Stanchfield, MN DNS DNS
Sr. (+40) C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 171 yam 3277664 Mike Jenson Deephaven, MN 2 1 25
2 576 kaw 1093873 Dave Weseman Litchfield, MN 1 2 22
3 845 ktm 2210905 Barry Hirschey Staples, MN 3 3 20
4 99 suz 3195864 Brent Sailer Elk River, MN 4 5 18
5 8 hon 1099207 Jesse John Eden Prairie, MN 6 4 16
6 817 yam 3045262 Mike Hicks Fargo, ND 5 6 15
Race Results Race: 12
Printed: 05:05 pm
65cc 7-9
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 427 ktm 3118636 Blake Gyldenvand Waconia, MN 1 1 25
2 135 ktm 2210934 Kaden Tabaka Princeton, MN 3 2 22
3 31 cob 2277196 Colton Davis Hartford, SD 2 4 20
4 457 ktm 3265260 Nick Lange Monticello, MN 4 3 18
5 185 ktm 2262450 Tyler Bengtson Spicer, MN 5 5 16
6 60 ktm 2231537 Parker Rebischke Buffalo, MN 7 6 15
7 166 ktm 3155101 Teegan Brenizer Frederic, WI 6 DNF 14
DNS 11 ktm 2262481 Riley Edwards Hawley, MN DNS DNS
65cc 10-11
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 4 kaw 2306473 Olivia Miller Minot, ND 2 1 25
2 78 kaw 2671196 Vincent Aydt Rush City, MN 1 2 22
Race Results Race: 13
Printed: 05:05 pm
250 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 625 kaw 2833600 Austin Kienast Watertown, SD 1 1 25
2 96 yam 834278 Cody Martin Bismarck, ND 2 2 22
250 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 223 ktm 897964 Austin Aspros Brainerd, MN 1 1 25
2 538 hon 1098141 Reuben Jacobs West Fargo, ND 2 2 22
3 247 hon 213982 Bret Holland Rogers, MN 3 3 20
Race Results Race: 14
Printed: 05:05 pm
250 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 352 yam 854106 Chase Graba Verndale, MN 1 1 25
2 244 yam 3051920 Broc Today Britt, MN 3 2 22
3 695 yam 1098233 Blade Goding Buffalo, MN 2 3 20
4 973 yam 251886 Matthew Olson Andover, MN 5 4 18
5 23 kaw 1101441 Dominic Lindquist Browerville, MN 4 6 16
6 449 yam 775662 Andrew Van Heel Avon, MN 7 5 15
7 473 kaw 386425 Zacharey Williamson Chisago City, MN 8 7 14
8 521 ktm 2024602 Trisha Olson East Bethel, MN 9 8 13
9 359 kaw 2262447 Daniel Trainor Maple Grove, MN 11 11 12
10 287 yam 832916 Shae Martin Hayward, WI 14 9 11
11 134 hon 2524787 Bodie Swanson Elk River, MN 13 10 10
12 68 yam 2274951 Jeff Hemenway Menahga, MN 12 12 9
13 493 suz 2306474 Evan Sheff Carlton, MN 6 DNS 8
14 516 ktm 2303714 Brad Smith Duluth, MN 10 DNS 7
DNF 317 kaw 2306485 Levi Crackel Two Harbors, MN DNF DNS
Race Results Race: 15
Printed: 05:05 pm
Vet (+30) A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 82 suz 419060 Sheldon Fratzke Mora, MN 1 1 25
2 124 ktm 931897 Kyle Savelkoul St Martin, MN 2 2 22
3 77 hon 920996 Josh Neutgens Sacred Heart, MN 3 3 20
4 934 ktm 468452 Kevin R. Woizeschke Brainerd, MN 4 4 18
Vet (+30) B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 983 yam 349091 Jack Lorr Isanti, MN 2 1 25
2 217 yam 500471 Ricky Walker Pillager, MN 1 2 22
3 476 hon 422933 Macy Fridgen Elk River, MN 3 3 20
4 72 ktm 786771 Matt Nornberg Pillager, MN 5 4 18
5 753 yam 904143 Shane Thomas Wheaton, MN 4 6 16
6 426 hon 682908 Jesse Schake Erhand, MN 6 5 15
7 318 kaw 1078063 Matthew Aydt Rush City, MN 7 7 14
Race Results Race: 16
Printed: 05:05 pm
Vet (+30) C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 169 ktm 2823097 Brandon Brotzel East Bethel, MN 2 1 25
2 99 kaw 3230994 Branden Osen Farmington, MN 1 2 22
3 457 yam 0901588 Nicholas Erickson Pelican Rapids, MN 3 3 20
4 394 yam 2306507 Mike Peasley Erhard, MN 5 4 18
5 74 suz 327233 Kerry Anstine Nowthen, MN 4 5 16
6 41 ktm 2510989 Aaron Leininger Rothsay, MN 6 6 15
+55
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 110 hon 639602 Gary Johnson Cambridge, MN 1 1 25
2 17 hon 723431 Dave Hencir St Paul, MN 2 2 22
3 53f yam 2908136 Paul Olson Moorhead, MN 3 3 20
4 753 yam 901585 Keith Buss Norcross, MN 4 4 18
5 153 kaw 728721 Mark S. Speldrick Isanti, MN 6 5 16
6 420 yam 3220559 Tim Rhode St Louis Park, MN 5 6 15
Race Results Race: 17
Printed: 05:05 pm
85cc 9-12
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 263 ktm 2014628 Avery Long New London, MN 1 1 25
2 363 ktm 2722691 Braden Long New London, MN 2 2 22
3 222 ktm 2892340 Lane Stevens Manvel, ND 3 3 20
4 87 yam 2083025 Broc Graba Verndale, MN 4 4 18
5 22 kaw 2231502 Kona Rodrigues Clearlake, MN 5 5 16
6 20 ktm 2916489 Karsen Omann Buffalo, MN 7 6 15
7 735 kaw 2262425 Zach Crider Staples, MN 6 7 14
8 129 kaw 3286949 Connor Wisdorf Big Lake, MN 9 8 13
9 210 ktm 2194473 Isaac Haglund New London, MN 8 10 12
10 429 ktm 3118635 Jack Gyldenvand Waconia, MN 10 9 11
11 23 kaw 2162680 Dustin White Brownton, MN 12 DNF 10
12 165 ktm 2974137 Trevin Nagel Bismarck, ND 11 DNS 9
Supermini
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 73 ktm 2119751 Austin Speltz Buffalo, MN 2 1 25
2 444 hon 3052356 Noah Miesen St Paul, MN 1 2 22
DNF 65 ktm 2974128 Tanner Nagel Bismarck, ND DNF DNS
Race Results Race: 18
Printed: 05:05 pm
50cc 4-6 chain premix
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 217 ktm 3257500 Bentlee Walker Pillager, MN 1 1 25
2 745 cob 2262430 Gunner Burke Hendrum, MN 2 2 22
3 285 ktm 2262408 Tucker King Cushing, MN 3 3 20
4 147 ktm 3300945 Tyler Brindamour Princeton, MN 4 4 18
5 218 cob 3329130 Jesse Jarvis Hoytlake, MN 5 5 16
6 902 ktm 3253931 Cash Nornberg Pillager, MN 7 6 15
7 207 ktm 3141788 Tristan Penders Luck, WI 6 7 14
8 285x ktm 2304075 Rhys Bengtson Spicer, MN 8 8 13
9 254 ktm 2306480 Ethan Scanlan Pupasky, MN 9 9 12
10 628 ktm 2306508 Bryleigh Thorson Surrey, ND 10 10 11
Race Results Race: 19
Printed: 05:05 pm
50 Open 4-8
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 31 cob 2277196 Colton Davis Hartford, SD 1 1 25
2 217 ktm 3257500 Bentlee Walker Pillager, MN 2 2 22
3 75 ktm 2189007 Mac Nornberg Pillager, MN 3 3 20
4 421 cob 2274922 Lincoln Nielsen Litchfield, MN 7 4 18
5 30 ktm 2213563 Kahler Omann Buffalo, MN 5 7 16
6 262 ktm 3188797 Wyatt Sailor Elk River, MN 11 5 15
7 134 ktm 2200776 Karsen Tabaka Princeton, MN 8 8 14
8 188 ktm 3163301 Haedryn Holub Becker, MN 6 10 13
9 501 cob 3322501 Blaze Knight Elk River, MN 9 9 12
10 11 ktm 2262481 Riley Edwards Hawley, MN 4 DNS 11
11 753 ktm 2210958 Ashton Thomas Wheaton, MN DNS 6 10
12 264 ktm 2262432 Leah Scanlan Puposky, MN 10 DNS 9
Race Results Race: 20
Printed: 05:05 pm
50cc oil 4-8
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 285 ktm 2262408 Tucker King Cushing, MN 1 1 25
2 282 ktm 2306450 Ivyn Fratzke Mora, MN 3 2 22
3 745 ktm 2262430 Gunner Burke Hendrum, MN 2 3 20
4 147 ktm 3300945 Tyler Brindamour Princeton, MN 4 4 18
5 408 ktm 2274923 Emmitt Nielsen Litchfield, MN 6 5 16
6 207 ktm 3141788 Tristan Penders Luck, WI 5 7 15
7 27 ktm 3333189 Landyn Spafford Webster, WI 7 6 14
8 902 ktm 3253931 Cash Nornberg Pillager, MN 8 8 13
DNS 136 yam 2306471 Nolen Jedlicki Rush City, MN DNS DNS
Race Results Race: 21
Printed: 05:05 pm
50cc 7-8 chain premix
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 31 cob 2277196 Colton Davis Hartford, SD 1 1 25
2 135 ktm 2210934 Kaden Tabaka Princeton, MN 2 2 22
3 75 ktm 2189007 Mac Nornberg Pillager, MN 3 3 20
4 30 ktm 2213563 Kahler Omann Buffalo, MN 4 4 18
5 511 ktm 2194471 Carl Oakes Becker, MN 6 5 16
6 421 cob 2274922 Lincoln Nielsen Litchfield, MN 7 6 15
7 753 ktm 2210958 Ashton Thomas Wheaton, MN 8 7 14
8 262 ktm 3188797 Wyatt Sailor Elk River, MN 10 8 13
9 134 ktm 2200776 Karsen Tabaka Princeton, MN 9 9 12
10 501 cob 3322501 Blaze Knight Elk River, MN 11 10 11
11 143 ktm 2231517 Masen Jedlicki Rush City, MN 13 11 10
12 321 cob 3329131 James Johnson Hoyt Lakes, MN 12 12 9
13 188 ktm 3163301 Haedryn Holub Becker, MN 5 DNS 8
14 264 ktm 2262432 Leah Scanlan Puposky, MN 14 DNS 7
Race Results Race: 22
Printed: 05:05 pm
50cc multi-speed
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 147 ktm 3300945 Tyler Brindamour Princeton, MN 1 1 25
2 282 ktm 2306450 Ivyn Fratzke Mora, MN 2 2 22
3 18 hon 3150795 Bentley Aydt Rush City, MN 3 3 20
4 207 ktm 3141788 Tristan Penders Luck, WI 5 4 18
5 27 ktm 3333189 Landyn Spafford Webster, WI 4 5 16
6 745 ktm 2262430 Gunner Burke Hendrum, MN 6 6 15
This report created using TRACKSIDE - Software for Race Promoters www.tracksidesoftware.com