Motocity Raceway Page 1 of 1
Rd. 2 NorthStar MX/D23
05/01/2022
Race Results Race: 1
Printed: 03:09 pm
85cc 9-12
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 217 ktm 3257500 Bentlee Walker Pillager, MN 1 1 25
2 415 KTM 3861341 Carson Swedeen Cambridge, MN 4 3 22
3 626 hus 5014203 Carter Drechsel Coon Rapids, MN 3 5 20
4 709 yam 2306524 Karson Schmidt Kimball, MN 6 4 18
5 442 yam 5053292 Landon Roberts Pine City, MN 5 6 16
6 88 yam 3927583 Ryker Schneider Brainerd, MN 7 7 15
7 285 ktm 2262408 Tucker J. King Cushing, MN 15 2 14
8 615 KTM 5027504 Ike Anderson Park Rapids, MN 10 9 13
9 140 yam 2311015 Max Niemi Tower, MN 9 10 12
10 640 ktm 2200712 Micah Schlauderaff Barnesville, MN 8 11 11
11 45 yam 3322501 Blaze R. Knight Zimmerman, MN 14 8 10
12 319 ktm 5008639 Thomas Niggeler Brainerd, MN 2 DNF 9
13 446 yam 5016566 Blake Bune Ramsey, MN 12 12 8
14 108 yam 2258024 Kaden Bernard Britt, MN 11 15 7
15 274 gas 5052619 Landon White Kimball, MN 13 14 6
16 177 kaw 5028777 Zachariah Mosier Holdingford, MN 16 16 5
17 561 KTM 3861342 Braiden Swedeen Cambridge, MN DNF 13 4
18 4 ktm 5069396 Jaxson Howery Lake Park, MN 17 17 3
19 927 kaw 5047700 Gage Winther New London, MN 18 18 2
Girls Sr. 12-16
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 340 gas 2177881 Autumn Schlauderaff Barnesville, MN 1 1 25
2 104 yam 2419841 Reanna Smith Warroad, MN 2 2 22
DNS 687 HUQ 5013192 Sasha Hanggi Cambridge, MN DNS DNS
Race Results Race: 2
Printed: 03:09 pm
14-24 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 444 yam 3052356 Noah Miesen St Paul, MN 1 1 25
14-24 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 323 kaw 1101441 Dominic Lindquist Browerville, MN 1 1 25
2 116 ktm 583102 Carson Disse Detroit Lakes, MN 2 2 22
3 15 yam 2955844 Matthew Thompson Slale River, ON 4 3 20
4 226 yam 1093018 Jacob Mcpherson Duluth, MN 3 4 18
5 32 yam 683978 Wyatt Jacobs Pillager, MN 5 DNF 16
14-24 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 125 HUQ 3691111 Cameron Ford Zimmerman, MN 1 1 25
2 405 ktm 1084104 Brandt Bombard North Branch, MN 2 2 22
3 258 hon 3529160 Bryce Berwald Hutchinson, MN 3 3 20
4 767 hon 2444387 Aidan Dobosenski Kettle River, MN 4 4 18
Race Results Race: 3
Printed: 03:09 pm
+25 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 138 hon 3094652 Lucas Giardino Thunder Bay, ON 2 1 25
2 269 ktm 0834452 Taylor Skinner Cambridge, MN 3 2 22
3 67 YAM 215354 Matt Kline Backus, MN 1 4 20
4 814 yam 3484983 Steve Omann North Branch, MN 4 3 18
5 102 yam 1080902 Timothy Rasmusson Grand Rapids, MN 5 5 16
+25 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 542 KTM 5014210 Skyler Erickson Cambridge, MN 2 1 25
2 206 suz 2128466 Levi Niemi Aurora, MN 1 2 22
3 105 yam 1095316 Andrew Rasmusson Grand Rapids, MN 3 3 20
+25 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 90 yam 5037464 Kyle Schloesser Side Lake, MN 1 1 25
2 502 yam 2658608 Bradley Prisch Clear Lake, WI 3 2 22
3 274 ktm 2447258 Michael Dickey Alexandria, MN 2 3 20
Race Results Race: 4
Printed: 03:09 pm
Supermini
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 340 gas 2177881 Autumn Schlauderaff Barnesville, MN 1 1 25
2 116 kaw 3704931 Landon Flinders Fort Frances, ON 2 2 22
3 640 ktm 2200712 Micah Schlauderaff Barnesville, MN 4 3 20
4 196 kaw 5090546 Harper Smith Thunder Bay, ON 3 5 18
5 445 yam 3343231 Gabriel Strom Alexandria, MN 5 4 16
DNS 687 HUQ 5013192 Sasha Hanggi Cambridge, MN DNS DNS
Race Results Race: 5
Printed: 03:09 pm
Sr. (+40) A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 524 hon 5043547 Josh Stangel Brainerd, MN 1 1 25
2 2 SUZ 494477 Mike Little New Richmond, WI 2 2 22
Sr. (+40) B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 715 yam 732284 Montana Edwards New Richmond, WI 2 1 25
2 147 kaw 2382508 Brandin Redmond Fargo, ND 1 2 22
+55 B/C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 153 kaw 728721 Mark S. Speldrick Brook Park, MN 1 1 25
Race Results Race: 6
Printed: 03:09 pm
Girls Jr. 9-12
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 337 yam 2382484 Rose Loso Cold Spring, MN 1 1 25
65cc 7-11
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 394 ktm 3913522 Owen Hamilton Zimmerman, MN 1 1 25
2 701 yam 5016461 Ryan Reinhardt Marine On Saint Croi, MN 2 2 22
3 697 yam 5043518 Bryson Dietman South Haven, MN 3 3 20
4 22 yam 3340882 Jarek Bernard Britt, MN 4 4 18
5 99 yam 3539357 Abel Ugrich Grand Rapids, MN 5 5 16
DNS 6 ktm 2447400 Dominik Romann Richville, MN DNS DNS
Race Results Race: 7
Printed: 03:09 pm
Schoolboy 1 12-16
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 813 ktm 3930210 Hudson Webber Duluth, MN 2 1 25
2 728 HUQ 2399914 Tucker O'brien Brainerd, MN 1 3 22
3 130 ktm 5027659 Carter Miller Fort Ripley, MN 3 2 20
4 573 yam 4245901 Blake Larson Eveleth, MN 4 4 18
5 919 ktm 5040824 Ryan Beehler Rice, MN 6 5 16
6 196 kaw 5090546 Harper Smith Thunder Bay, ON 5 6 15
7 98 suz 5046205 Everett Patton Fort Ripley, MN 7 7 14
Women
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 340 gas 2177881 Autumn Schlauderaff Barnesville, MN 1 1 25
2 919x ktm 2418491 Lauren Anderson Brainerd, MN 2 2 22
3 59 ktm 3260985 Ella Storlie Deer River, MN 3 3 20
4 59y yam 2444371 Hailey Johnson Motley, MN 4 DNS 18
DNS 687 HUQ 5013192 Sasha Hanggi Cambridge, MN DNS DNS
Race Results Race: 8
Printed: 03:09 pm
Open A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 138 hon 3094652 Lucas Giardino Thunder Bay, ON 2 1 25
2 444 yam 3052356 Noah Miesen St Paul, MN 1 2 22
3 269 ktm 0834452 Taylor Skinner Cambridge, MN 3 3 20
Open B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 323 kaw 1101441 Dominic Lindquist Browerville, MN 1 1 25
2 116 ktm 583102 Carson Disse Detroit Lakes, MN 2 2 22
Open C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 125 HUQ 3691111 Cameron Ford Zimmerman, MN 1 1 25
2 331 kaw 2009525 Connor Campbell Thunder Bay, ON 2 2 22
3 87 hon 5087139 Kristof Linstrom Thunder Bay, ON 3 3 20
4 26 ktm 5051462 Parker Miller Carlos, MN 4 4 18
5 x yam 5089521 Mason Mcgrane Carlos, MN 5 5 16
6 395 yam 5064513 David Rathman Winnebago, MN 6 9 15
7 225 hon 902538 Mox Disse Detroit Lakes, MN 11 6 14
8 337 KAW 2432511 Connar Maly Meadowlands, MN 10 7 13
9 243 yam 5052421 Tucker Murphy Saginaw, MN 8 11 12
10 767 hon 2444387 Aidan Dobosenski Kettle River, MN 13 8 11
11 481 kaw 2432524 Emmett Clark Floodwood, MN 9 13 10
12 303 kaw 2353875 Marquell Adams Pillager, MN 14 10 9
13 772 suz 3350893 Hunter Little New Richmond, WI 15 12 8
14 404 hon 5027679 Jake Jorgenson Cloquet, MN 7 DNS 7
15 725x KAW 2447260 Hunter Carlson Staples, MN 12 DNS 6
Race Results Race: 9
Printed: 03:09 pm
+45 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 32 hon 3551333 Brandon Hopkins Webster, WI 2 1 25
2 2 SUZ 494477 Mike Little New Richmond, WI 1 2 22
3 5 hon 2232484 Michael Stumne Pine City, MN 3 DNS 20
+45 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 28 suz 530154 Todd Mcilroy Ogilvie, MN 1 1 25
+35 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 95 hon 499629 Rory Beckman Brandon, MN 1 1 25
2 814 yam 3484983 Steve Omann North Branch, MN 2 2 22
3 524 hon 5043547 Josh Stangel Brainerd, MN 3 3 20
+35 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 715 yam 732284 Montana Edwards New Richmond, WI 1 1 25
2 23 kaw 5008739 Preston Hines Brainerd, MN 2 2 22
+35 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 811 yam 506934 Steven Howery Lake Park, MN 1 1 25
+45 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 350 HUQ 2264678 Cory Bombard North Branch, MN 1 1 25
2 56 hon 887849 Donald Demichele Thunder Bay, ON 2 2 22
Race Results Race: 10
Printed: 03:09 pm
125cc 12+
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 813 ktm 3930210 Hudson Webber Duluth, MN 2 1 25
2 130 ktm 5027659 Carter Miller Fort Ripley, MN 4 2 22
3 307 ktm 3657970 Braden Stewart Walker, MN 3 4 20
4 777 ktm 3352726 Andrew Wedge Virginia, MN 7 3 18
5 573 yam 4245901 Blake Larson Eveleth, MN 5 5 16
6 45 unk 2447411 Collin Hawkinson Pillager, MN 6 6 15
7 932 yam 5084363 Alex Rapaway Saint Cloud, MN 9 7 14
8 919 ktm 5040824 Ryan Beehler Rice, MN 10 8 13
9 98 suz 5046205 Everett Patton Fort Ripley, MN 12 9 12
10 919x ktm 2418491 Lauren Anderson Brainerd, MN 8 DNF 11
11 18 hon 5090135 Cody Brott St Cloud, MN 11 DNF 10
12 728 HUQ 2399914 Tucker O'brien Brainerd, MN 1 DNS 9
Race Results Race: 11
Printed: 03:09 pm
65cc 7-9
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 701 yam 5016461 Ryan Reinhardt Marine On Saint Croi, MN 2 1 25
2 697 yam 5043518 Bryson Dietman South Haven, MN 1 2 22
3 99 yam 3539357 Abel Ugrich Grand Rapids, MN 4 3 20
4 541 yam 2419859 Max Erickson Cambridge, MN 3 4 18
65cc 10-11
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 394 ktm 3913522 Owen Hamilton Zimmerman, MN 1 1 25
2 36 ktm 3902710 Austin Nutter South Range, WI 2 3 22
3 384 yam 2262470 Blair Kindel Alexandria, MN 4 2 20
4 210 yam 5006573 Tucker Loso Coldspring, MN 3 4 18
5 22 yam 3340882 Jarek Bernard Britt, MN 5 5 16
6 703 yam 5016567 Charlie Bune Ramsey, MN 7 6 15
7 274 kaw 5052619 Landon White Kimball, MN 6 DNS 14
Race Results Race: 12
Printed: 03:09 pm
+50 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 32 hon 3551333 Brandon Hopkins Webster, WI 1 1 25
2 5 hon 2232484 Michael Stumne Pine City, MN 2 DNS 22
+60
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 153 kaw 728721 Mark S. Speldrick Brook Park, MN 1 DNS 25
+50 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 22 hon 2085646 Richard Eylolfson Kakabeka Falls, 1 1 25
2 28 suz 530154 Todd Mcilroy Ogilvie, MN 2 2 22
+50 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 1 kaw 5042301 Ross Wareberg Sandstone, MN 1 1 25
2 56 hon 887849 Donald Demichele Thunder Bay, ON 2 2 22
Race Results Race: 13
Printed: 03:09 pm
Schoolboy 2 12-17
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 340 gas 2177881 Autumn Schlauderaff Barnesville, MN 1 2 25
2 307 ktm 3657970 Braden Stewart Walker, MN 2 3 22
3 132 ktm 5027680 Tyler Jorgenson Duluth, MN 3 4 20
4 59 ktm 3260985 Ella Storlie Deer River, MN 4 5 18
5 728 HUQ 2399914 Tucker O'brien Brainerd, MN DNS 1 16
Race Results Race: 14
Printed: 03:09 pm
Vet (+30) A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 67 YAM 215354 Matt Kline Backus, MN 1 1 25
2 95 hon 499629 Rory Beckman Brandon, MN 2 2 22
3 814 yam 3484983 Steve Omann North Branch, MN 3 3 20
4 102 yam 1080902 Timothy Rasmusson Grand Rapids, MN 4 4 18
Vet (+30) B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 542 KTM 5014210 Skyler Erickson Cambridge, MN 1 1 25
2 444 hon 351769 Mike Malachesen Chisago City, MN 2 2 22
3 105 yam 1095316 Andrew Rasmusson Grand Rapids, MN 3 3 20
Vet (+30) C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 90 yam 5037464 Kyle Schloesser Side Lake, MN 3 1 25
2 536 ktm 5058067 Ryan Plath Garfield, MN 2 2 22
3 318 yam 3693345 Josh Ugrich Grand Rapids, MN 1 3 20
4 338 yam 5006572 Ben Loso Cold Spring, MN 4 4 18
Race Results Race: 15
Printed: 03:09 pm
85cc 12-15
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 415 KTM 3861341 Carson Swedeen Cambridge, MN 1 2 25
2 626 hus 5014203 Carter Drechsel Coon Rapids, MN 3 1 22
3 85 ktm 2189007 Mac Nornberg Pequot Lakes, MN 2 3 20
4 319 ktm 5008639 Thomas Niggeler Brainerd, MN 4 5 18
5 709 yam 2306524 Karson Schmidt Kimball, MN 6 4 16
6 116 kaw 3704931 Landon Flinders Fort Frances, ON 8 7 15
7 442 yam 5053292 Landon Roberts Pine City, MN 5 10 14
8 88 yam 3927583 Ryker Schneider Brainerd, MN 10 8 13
9 45 yam 3322501 Blaze R. Knight Zimmerman, MN 9 11 12
10 108 yam 2258024 Kaden Bernard Britt, MN 7 13 11
11 640 ktm 2200712 Micah Schlauderaff Barnesville, MN 15 6 10
12 140 yam 2311015 Max Niemi Tower, MN 13 9 9
13 446 yam 5016566 Blake Bune Ramsey, MN 11 14 8
14 445 yam 3343231 Gabriel Strom Alexandria, MN 14 12 7
15 228 ktm 3527299 Payton Pape Sacred Heart, MN 12 15 6
85cc 9-11
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 217 ktm 3257500 Bentlee Walker Pillager, MN 1 1 25
2 285 ktm 2262408 Tucker J. King Cushing, MN 2 2 22
3 561 KTM 3861342 Braiden Swedeen Cambridge, MN 3 3 20
4 615 KTM 5027504 Ike Anderson Park Rapids, MN 4 5 18
5 384 gas 2262470 Blair Kindel Alexandria, MN 6 4 16
6 36 ktm 3902710 Austin Nutter South Range, WI 5 6 15
7 227 kaw 5076892 Luke Fredman Maple Plain, MN 8 7 14
8 274 gas 5052619 Landon White Kimball, MN 7 DNF 13
9 177 kaw 5028777 Zachariah Mosier Holdingford, MN DNF 8 12
Race Results Race: 16
Printed: 03:09 pm
250 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 125 HUQ 3691111 Cameron Ford Zimmerman, MN 1 1 25
2 331 kaw 2009525 Connor Campbell Thunder Bay, ON 2 3 22
3 26 ktm 5051462 Parker Miller Carlos, MN 4 2 20
4 405 ktm 1084104 Brandt Bombard North Branch, MN 3 5 18
5 87 hon 5087139 Kristof Linstrom Thunder Bay, ON 7 4 16
6 x yam 5089521 Mason Mcgrane Carlos, MN 5 7 15
7 307 ktm 3657970 Braden Stewart Walker, MN 8 6 14
8 404 hon 5027679 Jake Jorgenson Cloquet, MN 6 8 13
9 777 ktm 3352726 Andrew Wedge Virginia, MN 12 9 12
10 337 KAW 2432511 Connar Maly Meadowlands, MN 11 11 11
11 395 yam 5064513 David Rathman Winnebago, MN 10 12 10
12 243 yam 5052421 Tucker Murphy Saginaw, MN 13 10 9
13 481 kaw 2432524 Emmett Clark Floodwood, MN 14 13 8
14 274 ktm 2447258 Michael Dickey Alexandria, MN 16 14 7
15 355 yam 5011434 Brennan Niska Hutchinson, MN 15 15 6
16 303 kaw 2353875 Marquell Adams Pillager, MN 18 16 5
17 225 hon 902538 Mox Disse Detroit Lakes, MN 9 DNS 4
18 725x KAW 2447260 Hunter Carlson Staples, MN 17 DNS 3
250 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 15 yam 2955844 Matthew Thompson Slale River, ON 1 2 25
2 226 yam 1093018 Jacob Mcpherson Duluth, MN 4 1 22
3 206 suz 2128466 Levi Niemi Aurora, MN 2 3 20
4 195 yam 5075582 Torin Bondhus Shakopee, MN 3 4 18
Race Results Race: 17
Printed: 03:09 pm
50cc 4-6 chain premix
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 610 cob 5008643 Reid Niggeler Brainerd, MN 2 1 25
2 22 cob 2432522 Tucker Pavlovich Duluth, MN 1 2 22
3 3 ktm 2418446 Kyston Fahrenbruck Delano, MN 3 3 20
4 90 ktm 5088477 Talon Schloesser Hibbing, MN 4 4 18
Race Results Race: 18
Printed: 03:09 pm
50cc 7-8 chain premix
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 377 cob 2414652 Cason Leger Pine City, MN 1 1 25
2 302 cob 2387195 Mia Niemi Tower, MN 2 3 22
3 936 ktm 2947458 Gabe Jasken Alexandria, MN 4 2 20
4 136 ktm 5027903 Leah Nutter South Range, WI 3 5 18
5 710 hus 5044227 Travis Marquardt Clear Lake, MN 5 4 16
6 63 ktm 2447259 Gannon Bendickson Belgrade, MN 6 6 15
Race Results Race: 19
Printed: 03:09 pm
50cc multi-speed
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 22 ktm 2432522 Tucker Pavlovich Duluth, MN 1 1 25
2 610 cob 5008643 Reid Niggeler Brainerd, MN 2 2 22
3 12 cob 5034814 Reed Rasmusson Grand Rapids, MN 3 3 20
Race Results Race: 20
Printed: 03:09 pm
50cc Electric 4-6
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 367 ktm 2418446 Kyston Fahrenbruck Delano, MN 1 1 25
2 267 KTM 5007894 Trevor Guetschoff Cambridge, MN 2 2 22
3 92 ktm 3043519 Hudson Dietman Southhaven, MN 4 3 20
4 617 HUQ 5058639 Kole Marquardt Clear Lake, MN 3 4 18
5 647 gas 5069674 Milly Knaus Kimball, MN 5 5 16
6 359 ktm 5076206 Dylan Swedeen Cambridge, MN 6 6 15
7 284 ktm 5010391 Addison Guetschoff Cambridge, MN 7 7 14
Race Results Race: 21
Printed: 03:09 pm
50cc oil 4-8
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 22 ktm 2432522 Tucker Pavlovich Duluth, MN 1 1 25
2 226 ktm 5047701 Hadley Winther New London, MN 3 2 22
3 11 ktm 2419824 Huxson Schmidt Eden Valley, MN 2 3 20
Race Results Race: 22
Printed: 03:09 pm
50cc Open 4-8
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 367 ktm 2418446 Kyston Fahrenbruck Delano, MN 1 1 25
2 302 cob 2387195 Mia Niemi Tower, MN 4 2 22
3 710 hus 5044227 Travis Marquardt Clear Lake, MN 3 4 20
4 936 ktm 2947458 Gabe Jasken Alexandria, MN 5 3 18
5 377 cob 2414652 Cason Leger Pine City, MN 2 6 16
6 136 ktm 5027903 Leah Nutter South Range, WI 6 5 15
7 12 KTM 5069397 Ryker Howery Lake Park, MN 7 7 14
Race Results Race: 23
Printed: 03:09 pm
50cc Shift/Shaft 4-8
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 226 ktm 5047701 Hadley Winther New London, MN 2 1 25
2 617 HUQ 5058639 Kole Marquardt Clear Lake, MN 1 2 22
3 12 yam 5034814 Reed Rasmusson Grand Rapids, MN 3 3 20
4 647 gas 5069674 Milly Knaus Kimball, MN 4 4 18
5 191 yam 5085478 Destinee Groshong Hibbing, MN DNF 5 16
This report created using TRACKSIDE - Software for Race Promoters www.tracksidesoftware.com