Motocity Raceway Page 1 of 1
Rd. 2 Central MN MX Series
04/29/2018
Race Results Race: 1
Printed: 06:28 pm
85cc 12-15
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 263 ktm 2014628 Avery Long New London, MN 1 1 25
2 57 ktm 2084351 Brandon Nelson Chisago City, MN 2 2 22
3 101 hus 2212882 Bryce Wadge Stonewall, MB 3 3 20
4 87 yam 2083025 Broc Graba Verndale, MN 4 4 18
5 735 kas 2262425 Zach O. Crider Staples, MN 7 5 16
6 59 kaw 3297635 Rj Thorud Medina, MN 6 6 15
7 956 kaw 2846112 Cooper Abbett Esko, MN 5 7 14
8 48 ktm 2231780 Hayden Anstine Nowthen, MN 8 8 13
85cc 9-11
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 363 ktm 2722691 Braden Long New London, MN 1 1 25
2 70 ktm 2712101 Tanner Schlegel Scandia, MN 2 2 22
3 714 kaw 2237626 Lance Geis Jordan, MN 4 3 20
4 43 kaw 2175423 Rowan D. Penders Luck, WI 3 4 18
5 6 kaw 2963031 Wyatt Johnson Stacy, MN 5 5 16
Race Results Race: 2
Printed: 06:28 pm
Super Sr. +50
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 78 kaw 651481 Donald Bonnicksen Waverly, MN 1 1 25
2 325 suz 434707 Jamie Slocum Zimmerman, MN 2 2 22
3 7 ktm 178466 Boyd Peterson Chanhassen, MN 4 3 20
4 389 kaw 696390 John A. Cram East Bethel, MN 3 4 18
5 831 kaw 0554644 Kyle Dux Pelican Rapids, MN 5 5 16
6 934 hon 0468452 Kevin R. Woizeschke Brainerd, MN 6 6 15
Women
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 521 ktm 2024602 Trisha Olson East Bethel, MN 1 1 25
2 571 kaw 898588 Kourtney C. Trautner Watertown, SD 2 2 22
3 175 ktm 2230795 Tatum Thorud Loretto, MN 3 3 20
4 58 ktm 2978287 Alyssa Storlie Deer River, MN 4 4 18
5 817 hon 1105057 Danyel Nelson Rogers, MN 5 5 16
Race Results Race: 3
Printed: 06:28 pm
14-24 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 625 kaw 2833600 Austin M. Kienast Watertown, SD 1 1 25
14-24 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 250 yam 883504 Aaron Blackstone Alexandria, MN 1 1 25
2 78x kaw 0562015 Clayton Bonnicksen Waverly, MN 2 2 22
3 247 hon 213982 Bret Holland Rogers, MN 3 3 20
14-24 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 78 kaw 823350 Trevor Bonnicksen Waverly, MN 1 1 25
2 494 yam 666044 Adam Ness Coon Rapids, MN 2 2 22
3 149 yam 0823236 Eric K. Van Heel Avon, MN 4 3 20
4 x yam 3506294 Jeremy Iverson North Branch, MN 5 4 18
5 46 yam 3059614 Jake Dunsmoor Andover, MN 6 5 16
6 16 yam 2880185 Dan Dvorak Jordan, MN 3 8 15
7 357 ktm 3407484 Daniel Scholle Chanhassen, MN 7 6 14
8 443 suz 2365881 Al Thompson Blaine, MN 8 7 13
Race Results Race: 4
Printed: 06:28 pm
50 Open 4-8
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 217 ktm 3257500 Bentlee Walker Pillager, MN 1 1 25
2 134 ktm 2200776 Karsen M. Tabaka Princeton, MN 4 2 22
3 421 cob 2274922 Lincoln B. Nielsen Litchfield, MN 7 3 20
4 753 ktm 2210958 Ashton P. Thomas Wheaton, MN 6 5 18
5 335 cob 2233518 Carson Wittman Lakeville, MN 5 6 16
6 128 cob 2221873 Beau Noaeill Hammond, WI 12 4 15
7 285 cob 2262408 Tucker J. King Cushing, MN 9 8 14
8 282 ktm 2306450 Ivyn J. Fratzke Mora, MN 13 7 13
9 717 ktm 2264256 Jaxon Arends East Bethel, MN 10 10 12
10 402 ktm 3188797 Wyatt Sailor Elk River, MN 8 14 11
11 768 ktm 2194987 Colin Megaw Buffalo, MN 2 DNF 10
12 620 cob 3293133 Tucker Couette Annandale, MN 14 9 9
13 250 cob 2271380 Louis Oswald Bayport, MN 11 12 8
14 31 cob 2272624 Riley Johnson Otsego, MN 3 DNF 7
15 828 cob 2265514 Parker Noaeill Hammond, WI 17 11 6
16 577 cob 3462211 Nico Trkla Afton, MN 15 15 5
17 408 cob 2274923 Emmitt L. Nielsen Litchfield, MN 18 13 4
18 426 ktm 3253931 Cash Nornberg Pillager, MN 16 16 3
Race Results Race: 5
Printed: 06:28 pm
Supermini
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 57 ktm 2084351 Brandon Nelson Chisago City, MN 1 1 25
2 101 hus 2212882 Bryce Wadge Stonewall, MB 2 2 22
3 82 kaw 0897541 Beau Engstrom Crosslake, MN 3 3 20
4 87 yam 2083025 Broc Graba Verndale, MN 4 4 18
125
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 229 yam 2088088 Cameron Skaalerud Waconia, MN 2 1 25
2 152 ktm 901419 Curtis M. Biorn Ramsey, MN 1 3 22
3 401 yam 2118115 Owen Sailor Elk River, MN 3 2 20
4 225 ktm 1079050 Drew Nelson Rogers, MN 5 4 18
5 224 ktm 2231786 Tyler Westring Ramsey, MN 4 5 16
6 162 ktm 3143687 Carter Mertens St Cloud, MN 6 6 15
7 76 yam 2306542 Jason Boller Merrifield, MN 7 7 14
8 175 ktm 2230795 Tatum Thorud Loretto, MN 10 8 13
9 22 kaw 2231502 Kona Rodrigues Clearlake, MN 9 9 12
10 571 kaw 898588 Kourtney C. Trautner Watertown, SD 8 10 11
Race Results Race: 6
Printed: 06:28 pm
+25 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 754 hon 772600 Tyler Allen Princeton, MN 1 1 25
2 165 hon 824690 Derek Hullett Northfield, MN 3 2 22
3 973 kaw 694970 Clay Olson East Bethel, MN 5 3 20
4 67 yam 215354 Matt Kline Backus, MN 4 4 18
5 259 kaw 0302201 Neil A. Ehrenberg Freeport, MN 6 5 16
6 247 hon 328352 David Neumann Isanti, MN 7 6 15
7 414 kaw 508414 Travis Peterson Norwood Young, MN 8 8 14
8 796 yam 2753294 Chas Kadlec Hayward, WI 10 7 13
9 168 yam 0696403 Marcus G. Evenson Pequot Lakes, MN 9 9 12
10 57 yam 724032 Spencer Kadlec Brookston, MN 2 DNS 11
+45 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 70 yam 2688335 Ray Schlegel Scandia, MN 1 1 25
2 105 yam 2671160 Delon Luther Fort Ripley, MN 3 2 22
3 389 kaw 696390 John A. Cram East Bethel, MN 4 3 20
4 325 suz 434707 Jamie Slocum Zimmerman, MN 2 DNS 18
+35 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 82 suz 0419060 Sheldon J. Fratzke Mora, MN 1 1 25
2 6 hon 0738695 Bobby M. Penders Luck, WI 2 2 22
Race Results Race: 7
Printed: 06:28 pm
+25 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 68 ktm 0329533 Kohlmen Hudak Cambridge, MN 1 1 25
2 748 yam 590910 David Johnsen Mayer, MN 2 2 22
+25 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 614 hon 3484983 Steve Omann North Branch, MN 1 1 25
2 521 ktm 2024602 Trisha Olson East Bethel, MN 3 2 22
3 317 yam 2306456 Matt Virnig Brainerd, MN 2 3 20
+45 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 103 ktm 0680963 Steve Sutton Lilno Lakes, MN 1 1 25
+35 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 293 hon 2107009 David Minter Lino Lakes, MN 1 1 25
2 12 yam 0400476 Joe Jenniges Delano, MN 2 2 22
3 171 yam 3277664 Mike Jenson Deephaven, MN 3 3 20
+35 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 430 hon 2306549 Brad Nielsen Litchfield, MN 1 1 25
+45 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 420 yam 3220559 Tim Rhode Crystal, MN 1 1 25
2 153 kaw 728721 Mark S. Speldrick Isanti, MN 2 2 22
3 32 yam 3551333 Brandon Hopkins Webster, WI 3 3 20
Race Results Race: 8
Printed: 06:28 pm
65cc 7-11
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 70 hus 2712101 Tanner Schlegel Scandia, MN 1 1 25
2 x ktm 2231366 Wyatt Larson Fort Ripley, MN 3 2 22
3 463 ktm 2661078 Brennan Long New London, MN 4 3 20
4 427 ktm 3118636 Blake Gyldenvand Waconia, MN 2 6 18
5 313 hus 2973467 Tanner Johnson Otsego, MN 5 4 16
6 190 hus 2194994 Adrian Hauge Forest Lake, MN 8 5 15
7 135 ktm 2210934 Kaden M. Tabaka Princeton, MN 6 7 14
8 425 ktm 2189007 Mac Nornberg Pillager, MN 7 8 13
9 227 cob 3334602 Kaiden Fisher Star Prairie, WI 10 10 12
10 185 ktm 2262450 Tyler Bengtson Spicer, MN 12 9 11
11 47 ktm 2194985 Brayan P. Anstine Nowthen, MN 11 12 10
12 457 ktm 3265260 Nick Lange Monticello, MN 9 14 9
13 188 ktm 3163301 Haedryn Holub Becker, MN 14 11 8
14 422 ktm 3551915 Kayden Lawrence Princeton, MN 13 13 7
Race Results Race: 9
Printed: 06:28 pm
50cc multi-speed
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 717 ktm 2264256 Jaxon Arends East Bethel, MN 1 1 25
2 147 ktm 3300945 Tyler Brindamour Princeton, MN 2 2 22
3 240 ktm 2303975 Leighton Oswald Bayport, MN 4 3 20
4 207 ktm 3141788 Tristan Penders Luck, WI 3 4 18
5 16 ktm 3551334 Brantley Spafford Webster, WI 5 5 16
Race Results Race: 10
Printed: 06:28 pm
Open A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 625 kaw 2833600 Austin M. Kienast Watertown, SD 1 1 25
2 754 hon 772600 Tyler Allen Princeton, MN 3 2 22
3 371 suz 569199 Seth Fischer New Prague, MN 2 3 20
4 973 kaw 694970 Clay Olson East Bethel, MN 4 4 18
5 902 yam 778259 Josh B. Virnig Deerwood, MN 5 5 16
6 259 kaw 0302201 Neil A. Ehrenberg Freeport, MN 6 6 15
Open B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 x hon 854106 Chase Graba Verndale, MN 2 1 25
2 55 hus 2022122 Kollin Lund Vadnais Heights, MN 1 2 22
Open C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 323 ktm 1101170 Daulton Schoon North Branch, MN 1 1 25
2 23 kaw 1101441 Dominic Lindquist Browerville, MN 2 2 22
3 614 hon 3484983 Steve Omann North Branch, MN 3 3 20
4 317 yam 2306456 Matt Virnig Brainerd, MN 4 4 18
5 68 yam 2274951 Jeff Hemenway Menahga, MN 5 5 16
Race Results Race: 11
Printed: 06:28 pm
Girls Jr. 9-12
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 711 kaw 3045134 Hannah Oakes Becker, MN 1 1 25
2 59 ktm 3260985 Ella Storlie Deer River, MN 2 2 22
65cc 7-9
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 427 ktm 3118636 Blake Gyldenvand Waconia, MN 1 1 25
2 313 hus 2973467 Tanner Johnson Otsego, MN 3 2 22
3 463 ktm 2661078 Brennan Long New London, MN 2 3 20
4 135 ktm 2210934 Kaden M. Tabaka Princeton, MN 4 4 18
5 425 ktm 2189007 Mac Nornberg Pillager, MN 6 5 16
6 511 ktm 2194471 Carl Oakes Becker, MN 7 7 15
7 217 ktm 3257500 Bentlee Walker Pillager, MN 9 6 14
8 518 cob 3293127 Cooper Couette Annandale, MN 8 8 13
9 188 ktm 3163301 Haedryn Holub Becker, MN 11 9 12
10 699 kaw 2854633 Aydan Odencrans Mora, MN 10 10 11
11 199 kaw 3495399 Rylan Berglund Elk River, MN 12 11 10
12 185 ktm 2262450 Tyler Bengtson Spicer, MN 5 DNF 9
65cc 10-11
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 70 hus 2712101 Tanner Schlegel Scandia, MN 1 1 25
2 190 hus 2194994 Adrian Hauge Forest Lake, MN 3 2 22
3 x ktm 2231366 Wyatt Larson Fort Ripley, MN 2 3 20
4 457 ktm 3265260 Nick Lange Monticello, MN 4 4 18
5 422 ktm 3551915 Kayden Lawrence Princeton, MN 5 5 16
Race Results Race: 12
Printed: 06:28 pm
50cc oil 4-8
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 335 ktm 2233518 Carson Wittman Lakeville, MN 2 1 25
2 717 ktm 2264256 Jaxon Arends East Bethel, MN 1 2 22
3 147 ktm 3300945 Tyler Brindamour Princeton, MN 3 3 20
4 207 ktm 3141788 Tristan Penders Luck, WI 4 4 18
5 27 cob 3333189 Landyn Spafford Webster, WI 6 5 16
6 240 ktm 2303975 Leighton Oswald Bayport, MN 5 6 15
7 98 ktm 3528123 Josie Combs Pengilly, MN 7 7 14
8 119 yam 3528151 Jennings Gall St Cloud, MN 8 8 13
Race Results Race: 13
Printed: 06:28 pm
Sr. (+40) A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 70 yam 2688335 Ray Schlegel Scandia, MN 1 1 25
2 934 hon 0468452 Kevin R. Woizeschke Brainerd, MN 2 2 22
Sr. (+40) B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 404 yam 232359 Mike Van Horn Wendell, MN 2 1 25
2 171 yam 3277664 Mike Jenson Deephaven, MN 1 2 22
3 103 ktm 0680963 Steve Sutton Lilno Lakes, MN 3 3 20
Sr. (+40) C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 420 yam 3220559 Tim Rhode Crystal, MN 1 1 25
2 153 kaw 728721 Mark S. Speldrick Isanti, MN 2 2 22
+55
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 78 kaw 651481 Donald Bonnicksen Waverly, MN 1 1 25
2 7 ktm 178466 Boyd Peterson Chanhassen, MN 2 2 22
3 753 yam 901585 Keith W. Buss Norcross, MN 3 3 20
+60
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 17 hon 723431 Dave Hencir St Paul, MN 1 1 25
Race Results Race: 14
Printed: 06:28 pm
250 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 625 kaw 2833600 Austin M. Kienast Watertown, SD 1 1 25
2 414 kaw 508414 Travis Peterson Norwood Young, MN 2 2 22
250 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 55 hus 2022122 Kollin Lund Vadnais Heights, MN 2 1 25
2 x hon 854106 Chase Graba Verndale, MN 1 2 22
3 74 yam 1080525 Drew Sampson Bethel, MN 4 3 20
4 250 yam 883504 Aaron Blackstone Alexandria, MN 3 4 18
5 247 hon 213982 Bret Holland Rogers, MN 6 5 16
6 78 kaw 0562015 Clayton Bonnicksen Waverly, MN 5 DNF 15
Race Results Race: 15
Printed: 06:28 pm
250 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 78 kaw 823350 Trevor Bonnicksen Waverly, MN 2 1 25
2 16 yam 2880185 Dan Dvorak Jordan, MN 4 2 22
3 225 ktm 1079050 Drew Nelson Rogers, MN 1 5 20
4 323 ktm 1101170 Daulton Schoon North Branch, MN 3 4 18
5 23 kaw 1101441 Dominic Lindquist Browerville, MN 6 3 16
6 494 yam 666044 Adam Ness Coon Rapids, MN 5 7 15
7 149 yam 0823236 Eric K. Van Heel Avon, MN 9 6 14
8 287 yam 832916 Shae Martin Hayward, WI 8 8 13
9 504 hon 789229 Adam Delzer Montrose, MN 7 10 12
10 441 kaw 3291479 Riley Fisher Star Prairie, WI 11 9 11
11 205 ktm 3330984 Sam G. Haas Zimmerman, MN 10 11 10
12 x yam 3506294 Jeremy Iverson North Branch, MN 12 12 9
13 51 yam 3527798 Ashton Snow New Richmond, WI 15 13 8
14 68 yam 2274951 Jeff Hemenway Menahga, MN 14 16 7
15 357 ktm 3407484 Daniel Scholle Chanhassen, MN 17 14 6
16 443 suz 2365881 Al Thompson Blaine, MN 16 15 5
17 46 yam 3059614 Jake Dunsmoor Andover, MN 13 DNS 4
Race Results Race: 16
Printed: 06:28 pm
85cc 9-12
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 263 ktm 2014628 Avery Long New London, MN 1 1 25
2 363 ktm 2722691 Braden Long New London, MN 2 2 22
3 448 kaw 2237625 Luke Geis Jordan, MN 3 3 20
4 735 kas 2262425 Zach O. Crider Staples, MN 4 4 18
5 59 kaw 3297635 Rj Thorud Medina, MN 6 5 16
6 711 kaw 3045134 Hannah Oakes Becker, MN 5 7 15
7 43 kaw 2175423 Rowan D. Penders Luck, WI 9 6 14
8 956 kaw 2846112 Cooper Abbett Esko, MN 8 8 13
9 429 ktm 3118635 Jack Gyldenvand Waconia, MN 7 9 12
DNS 23 kaw 2162680 Dustin J. White Brownton, MN DNS DNS
Girls Sr. 12-16
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 45 yam 3335878 Jenna L. Ettesvold Mahtomedi, MN 1 1 25
2 9 suz 2187745 Lily Johnson Stacy, MN 2 2 22
3 59x ktm 3260985 Ella Storlie Deer River, MN 3 3 20
Race Results Race: 17
Printed: 06:28 pm
50cc 4-6 chain premix
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 335 cob 2233518 Carson Wittman Lakeville, MN 1 1 25
2 106 cob 2272624 Riley Johnson Otsego, MN 2 3 22
3 285 cob 2262408 Tucker J. King Cushing, MN 5 2 20
4 620 cob 3293133 Tucker Couette Annandale, MN 3 4 18
5 147 cob 3300945 Tyler Brindamour Princeton, MN 4 5 16
6 207 ktm 3141788 Tristan Penders Luck, WI 6 6 15
7 408 cob 2274923 Emmitt L. Nielsen Litchfield, MN 7 7 14
50cc 7-8 chain premix
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 217 ktm 3257500 Bentlee Walker Pillager, MN 1 1 25
2 768 ktm 2194987 Colin Megaw Buffalo, MN 2 2 22
3 134 ktm 2200776 Karsen M. Tabaka Princeton, MN 6 3 20
4 511 ktm 2194471 Carl Oakes Becker, MN 3 7 18
5 402 ktm 3188797 Wyatt Sailor Elk River, MN 8 4 16
6 518 cob 3293127 Cooper Couette Annandale, MN 7 6 15
7 250 cob 2271380 Louis Oswald Bayport, MN 11 5 14
8 753 ktm 2210958 Ashton P. Thomas Wheaton, MN 5 11 13
9 421 cob 2274922 Lincoln B. Nielsen Litchfield, MN 4 12 12
10 282 ktm 2306450 Ivyn J. Fratzke Mora, MN 10 9 11
11 245 ktm 3282247 Noah Mickelson Backus, MN 12 8 10
12 128 cob 2221873 Beau Noaeill Hammond, WI 9 13 9
13 262 ktm 2306469 Ethan Mertens St Cloud, MN 13 10 8
14 577 cob 3462211 Nico Trkla Afton, MN 15 14 7
15 384 cob 2262470 Blair Kindel Glenwood, MN 14 15 6
Race Results Race: 18
Printed: 06:28 pm
Vet (+30) A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 82 suz 0419060 Sheldon J. Fratzke Mora, MN 1 1 25
2 902 yam 778259 Josh B. Virnig Deerwood, MN 2 2 22
3 247 hon 328352 David Neumann Isanti, MN 3 3 20
4 796 yam 2753294 Chas Kadlec Hayward, WI 4 4 18
5 934 hon 0468452 Kevin R. Woizeschke Brainerd, MN 5 5 16
Vet (+30) B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 433 yam 904143 Shane Thomas Wheaton, MN 2 1 25
2 748 yam 590910 David Johnsen Mayer, MN 1 2 22
3 293 hon 2107009 David Minter Lino Lakes, MN 3 3 20
4 404 yam 232359 Mike Van Horn Wendell, MN 5 4 18
5 696 yam 582450 Andy Odencrans Mora, MN 6 5 16
6 12 yam 0400476 Joe Jenniges Delano, MN 4 DNS 15
Vet (+30) C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 614 hon 3484983 Steve Omann North Branch, MN 1 1 25
2 74 yam 0327233 Kerry Anstine Nowthen, MN 2 2 22
Race Results Race: 19
Printed: 06:28 pm
Schoolboy 2 12-17
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 x hon 854106 Chase Graba Verndale, MN 1 1 25
2 74 yam 1080525 Drew Sampson Bethel, MN 2 2 22
3 287 yam 832916 Shae Martin Hayward, WI 3 3 20
4 58 ktm 2978287 Alyssa Storlie Deer River, MN 4 4 18
Schoolboy 1 12-17
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 229 yam 2088088 Cameron Skaalerud Waconia, MN 1 1 25
2 152 ktm 901419 Curtis M. Biorn Ramsey, MN 2 2 22
3 263 ktm 2014628 Avery Long New London, MN 3 3 20
4 401 yam 2118115 Owen Sailor Elk River, MN 4 4 18
5 448 kaw 2237625 Luke Geis Jordan, MN 7 5 16
6 224 ktm 2231786 Tyler Westring Ramsey, MN 6 6 15
7 82 kaw 0897541 Beau Engstrom Crosslake, MN 8 7 14
8 22 kaw 2231502 Kona Rodrigues Clearlake, MN 9 8 13
9 225 ktm 1079050 Drew Nelson Rogers, MN 5 DNS 12
This report created using TRACKSIDE - Software for Race Promoters www.tracksidesoftware.com