Motocity Raceway Page 1 of 1
LLAQ Saturday
05/15/2021
Race Results Race: 1
Printed: 05:27 pm
23. 51cc (4-6) Shaft Dr Limit
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 56 yam 3704505 Braxton Johnson - Q Cannon Falls, MN 1 1
2 75 yam 2382507 Wayne Beach - Q North Branch, MN 2 2
3 710 yam 5044227 Travis Marquardt - Q Clear Lake, MN 3 3
4 367 yam 2418446 Kyston Fahrenbruck - Q Delano, MN 4 5
5 18 yam 2419788 Otto Rienke - Q Brainerd, MN 7 4
6 213 yam 5029093 Sawyer Johnson - Q Cannon Falls, MN 8 6
7 111 yam 5017074 Cheyenne Hinze - Q Montello, WI 5 DNF
8 9 yam 5042355 Eli Worm - Q Jordan, MN 6 DNF
Race Results Race: 2
Printed: 05:27 pm
34. Supermini 1 (12-15)
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 70 gas 2712101 Tanner Schlegel - Q Scandia, MN 1 1
2 369 ktm 3220731 Jamison Mutschler - Q Wimbledon, ND 2 2
3 35 hus 2833829 Brady Karolevitz - Q Braham, MN 3 3
4 321 ktm 2195899 Jeffrey Rinkel Roberts, WI 5 4
5 133 ktm 2850989 Braxton Kragenbring - Q Atwater, MN 4 5
6 190 hus 2122487 Griffin Disse - Q Detroit Lakes, MN 7 6
7 340 gas 2177881 Autumn Schlauderaff - Q Barnesville, MN 6 9
8 797 hus 2231366 Wyatt Larson - Q Fort Ripley, MN 9 8
9 32 yam 2970838 Grant Neubauer Medford, WI 11 7
10 96 hus 2671196 Vincent Aydt - Q Rush City, MN 8 11
11 18 kaw 5052466 Brody Beech - Q Ray, ND 10 10
12 156 kaw 2804595 Mark Vieyra - Q Garner, IA 14 12
13 242 ktm 5033641 Riley Sathren - Q Lincoln, ND 13 13
14 14 ktm 5016647 Kaiden Fisher - Q Star Prairie, WI 12 DNF
Race Results Race: 3
Printed: 05:27 pm
07. 450 B Limited
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 88 ktm 2088088 Cameron Skaalerud - Q Waconia, MN 2 1
2 74 yam 1080525 Drew Sampson - Q Bethel, MN 3 4
3 48 yam 2938450 Brandon Espe-tiegs - Q Glenville, MN 7 3
4 19x ktm 2015254 Andrew Belk - Q Broken Arrow, OK 5 5
5 47 hon 2210901 Mitchell R. Prescott - Q Redwood Falls, MN 4 7
6 323 kaw 1101441 Dominic Lindquist - Q Browerville, MN 9 6
7 25 hus 2126119 Garret Becker - Q Lonsdale, MN 8 8
8 151 kaw 2010709 Easton Block - Q Weston, WI 6 10
9 38 hus 2948258 Wyatt Mcgrath - Q Beldenville, WI 15 2
10 263 hon 2014628 Avery Long New London, MN 1 DNF
11 228 yam 0883028 Luke Van Lyssel - Q Fremont, WI 14 9
12 68 ktm 896423 Conner Klemenhagen - Q Scandia, MN 13 11
13 125 ktm 2217013 Travis Cassen Piedmont, SD 12 12
14 77 kaw 823350 Trevor Bonnicksen - Q Waverly, MN 11 13
15 116 ktm 583102 Carson Disse - Q Detroit Lakes, MN 16 14
16 x yam 777022 Brady Miska - Q Princeton, MN 17 15
17 57 ktm 5004137 James Suter - Q Fairmount, ND 18 DNF
18 19 yam 3093691 Logan Hyland - Q Isanti, MN 10 DNS
Race Results Race: 4
Printed: 05:27 pm
05. 250 Jr (12-17) Limited
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 130 yam 2088586 Brodie M. Oconnor - Q Hampton, MN 1 1
2 821 kaw 2975520 Drew Freeland - Q Rogers, MN 2 3
3 122 ktm 4087696 Owen Nelson - Q Chippewa Falls, WI 4 2
4 60 ktm 2895436 Blake Broderick - Q Rapid City, SD 3 4
5 28 hus 1096073 Louie Falardeaux - Q New Richmond, WI 5 5
6 205 yam 3330984 Sam G. Haas - Q Zimmerman, MN 6 6
7 475 ktm 899385 Rheo Larsen - Q Custer, SD 7 8
8 15 yam 3266785 Brandon Carlson - Q Hayward, MN 9 7
9 148 yam 2231780 Hayden Anstine - Q Nowthen, MN 10 10
10 515 yam 2188859 Spencer Briggs Bemidji, MN 13 9
11 777 kaw 5005496 Brayden Nash - Q Piedmont, SD 8 14
12 686 ktm 3197651 Brock Hendrie - Q Stillwater, MN 11 12
13 113 yam 2316774 Chandler Bower - Q Bemidji, MN 14 11
14 125 yam 3691111 Cameron Ford - Q Zimmerman, MN 12 13
15 333 kaw 5052056 Gavin Midthun - Q Bismarck, ND 17 15
16 36 yam 5024596 Jesse Hallstrom - Q Thief River Falls, MN 15 18
17 896 kaw 5005102 Blair Westerholm - Q Chaska, MN 19 16
18 411 ktm 2365894 Hunter Kiesow - Q Goodridge, MN 18 17
19 53 yam 903920 Gage Neubauer - Q Medford, WI 16 DNF
20 698 hon 2447448 Keanu Charging - Q Dunn Center, ND 20 19
DNF 225 suz 902538 Mox Disse - Q Detroit Lakes, MN DNF DNS
DNS 296 yam 3914678 Ethan Worm - Q Jordan, MN DNS DNS
Race Results Race: 5
Printed: 05:27 pm
+25
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 775 yam 452853 Jared Trepanier Solway, MN 1 1
2 947 yam 788252 Chase Becker Lonsdale, MN 2 2
3 259 ktm 083445 Taylor Skinner Cambridge, MN 3 3
4 484 hus 4076878 Tanner Riewer Detroit Lakes, MN 5 4
5 88 ktm 0395499 Justin Rumpca Cottage Grove, MN 4 DNS
+40
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 6 hon 699767 Tim Zebro Ham Lake, MN 1 1
2 70 hus 2688335 Ray Schlegel Scandia, MN 2 2
3 524 yam 5043547 Josh Stangel Brainerd, MN 3 3
Race Results Race: 6
Printed: 05:27 pm
22. Mini-E (4-6) Jr.
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 3 hus 3485114 Levi Geis Jordan, MN 1 1
2 367 ktm 2418446 Kyston Fahrenbruck - Q Delano, MN 2 2
3 170 hus 2418409 Easton Yaeger Sartell, MN 4 3
4 710 hon 5044227 Travis Marquardt - Q Clear Lake, MN 3 4
Race Results Race: 7
Printed: 05:27 pm
36. Girls (11-16)
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 340 gas 2177881 Autumn Schlauderaff - Q Barnesville, MN 1 1
2 45 yam 3335878 Jenna L. Ettesvold - Q Mahtomedi, MN 2 2
3 240 ktm 2200710 Logan Schlauderaff - Q Barnesville, MN 3 3
4 540 ktm 2200711 Morgan Schlauderaff - Q Barnesville, MN 4 4
5 337 yam 2382484 Rose Loso - Q Cold Spring, MN 5 6
6 112 hon 2419840 Lila Disse - Q Detroit Lakes, MN 7 7
7 914 kaw 2282027 Addison Nelson - Q Williston, ND 6 8
8 944 ktm 2400056 Aubrey Troop Cohasset, MN 9 9
9 316 hon 5014817 Hadyn Hauenstein - Q Culbertson, MT 8 10
10 104 yam 2419841 Reanna Smith - Q Warroad, MN DNF 5
Race Results Race: 8
Printed: 05:27 pm
11. Schoolboy 1 (12-17) B/C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 448 ktm 2237625 Luke Geis Jordan, MN 1 1
2 38 hus 2948258 Wyatt Mcgrath - Q Beldenville, WI 3 2
3 57 ktm 2084351 Brandon Nelson - Q Chisago City, MN 2 4
4 x gas 2846112 Cooper Abbett - Q Esko, MN 6 3
5 70 hus 2712101 Tanner Schlegel - Q Scandia, MN 4 6
6 714 yam 2237626 Lance Geis Jordan, MN 8 8
7 320 ktm 2124082 James Povolny - Q Apple Valley, MN 12 5
8 509 hon 2210217 Jacob Oehrlein - Q Hastings, MN 7 12
9 22 hus 2122037 Gabe Gerhardt - Q St Augusta, MN 13 7
10 133 ktm 2850989 Braxton Kragenbring - Q Atwater, MN 11 9
11 60 ktm 2895436 Blake Broderick - Q Rapid City, SD 10 10
12 23 yam 2162680 Dustin J. White - Q Brownton, MN 9 11
Race Results Race: 9
Printed: 05:27 pm
14. 250 Pro Sport
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 469 ktm 929430 Joshua A. Boaz - Q Eagan, MN 1 1
2 113 kaw 1080706 Domenic D. Hegman - Q Rogers, MN 4 2
3 979 ktm 902547 Philip Maus Albany, MN 3 3
4 12 ktm 897690 Gage Steburg - Q Fort Dodge, IA 2 4
5 250 yam 883504 Aaron Blackstone - Q Alexandria, MN 5 5
6 2 ktm 3298562 Tate Olson - Q Bismarck, ND 7 6
7 498 yam 644120 Aaron Lindell - Q Bemidji, MN 8 7
8 152 yam 901419 Curtis M. Biorn - Q Ramsey, MN 6 DNS
Race Results Race: 10
Printed: 05:27 pm
30. 85cc (10-12) Limited
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 89 ktm 2244827 Kai Morgan - Q Henderson, MN 2 1
2 313 ktm 2973467 Tanner Johnson - Q Otsego, MN 1 3
3 135 ktm 2210934 Kaden M. Tabaka - Q Oak Park, MN 3 2
4 789 ktm 2190705 James Schaffer - Q Hastings, MN 5 4
5 626 hus 5014203 Carter Drechsel - Q Coon Rapids, MN 6 5
6 10 gas 2250555 Ivan Drewlo - Q Bismarck, ND 7 6
7 1 yam 2447463 Thor Kahler - Q Volga, SD 10 7
8 34 ktm 5017052 Louie Etzel - Q Plymouth, MN 8 9
9 18 kaw 5052466 Brody Beech - Q Ray, ND 9 11
10 577 ktm 3462211 Nico Trkla - Q Afton, MN 14 10
11 88 yam 3927583 Ryker Schneider - Q Brainerd, MN 12 12
12 501x ktm 2399941 Theodore Thompson - Q Wyndmere, ND 11 13
13 184 hus 3279432 Wyatt C. Niedfeldt - Q Chaska, MN 13 14
14 421 ktm 2274922 Lincoln B. Nielsen Foley, MN 21 8
15 77 yam 2374791 William Markhala - Q Wayzata, MN 16 15
16 640 ktm 2200712 Micah Schlauderaff - Q Barnesville, MN 15 16
17 900 gas 2271307 Hudson Beckman - Q Farmington, MN 17 18
18 319 ktm 5008639 Thomas Niggeler Brainerd, MN 19 17
19 145 yam 3495399 Rylan Berglund - Q Elk River, MN 18 20
20 100x hus 2447449 Gavin Brault - Q Crookston, MN 20 19
21 131 yam 5021156 Karsten King Wentworth, SD 22 21
22 991 hus 2279499 Tanner Ensesser - Q Rapid City, SD 4 DNS
Race Results Race: 11
Printed: 05:27 pm
+30
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 262 kaw 5027800 Joshua Fiarness Albert Lea, MN 3 1
2 822 yam 3393643 Shawn Ringsaker Florence, SD 4 2
3 731 kaw 734632 Thomas Eineke Lakeville, MN 5 3
4 88 ktm 0395499 Justin Rumpca Cottage Grove, MN 1 DNS
5 42 kaw 886169 Mathew Dohrn Lake City, MN 2 DNS
+50
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 389 suz 696390 John A. Cram East Bethel, MN 1 1
Race Results Race: 12
Printed: 05:27 pm
24. 51cc (4-6) Jr. Limited
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 614 cob 3408679 Jase Kratt - Q Dover, MN 1 1
2 931 cob 4046034 Jack Clone Dickinson, ND 2 2
3 75 ktm 2382507 Wayne Beach - Q North Branch, MN 4 3
4 8 cob 5016702 Brody Berglund - Q Elk River, MN 3 4
5 125 cob 5014812 Asher Hauenstein - Q Culbertson, MT 5 6
6 56 yam 3704505 Braxton Johnson - Q Cannon Falls, MN 7 5
7 111 cob 5017074 Cheyenne Hinze Montello, WI 6 8
8 271 cob 5016612 Reid Schroeder North Branch, MN 8 7
9 314 cob 2447445 Miles Mutschler - Q Wimbledon, ND 9 9
10 610 ktm 5008643 Reid Niggeler Brainerd, MN 10 10
11 316 cob 4203451 Landon Kratt - Q Dover, MN 11 12
12 353 cob 3925465 Caden Bothun - Q Dover, MN 12 14
13 242 can 2392750 Andrew Dohrn Lake City, MN 14 13
14 118 cob 2447439 Ezra Stone - Q Bemidji, MN 13 16
15 21 ktm 2419818 Avery Hegg Saginaw, MN 15 15
16 55 cob 2447464 Kooper Kahler - Q Volga, SD DNF 11
DNF 313 cob 5023188 Tucker Tix - Q Glenburn, ND DNF DNS
Race Results Race: 13
Printed: 05:27 pm
25. 51cc (7-8) Sr. Limited
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 60 cob 2324383 Jase Sonnenberg - Q Frazee, MN 1 1
2 270 cob 2374782 Jace Schroeder - Q North Branch, MN 2 4
3 315 cob 2303972 Brody Kratt - Q Dover, MN 6 3
4 19 cob 2352646 Cruz Andersen - Q Sutton, AK 3 6
5 13 ktm 5028731 Eastyn Krogh Dickinson, ND 8 2
6 60x cob 5016688 Jagger St Croix - Q Minot, ND 5 5
7 118 cob 3727156 Eli Bumgardner - Q Austin, MN 4 7
8 124 cob 3338801 Drake Savelkoul - Q St Martin, MN 7 8
9 913 can 5033193 Mason Backlund - Q Miles City, MT 10 10
10 199 ktm 5045754 Wyatt Cuypers Two Harbors, MN 11 12
11 97 cob 5044207 Brody Thompson - Q Wessington Springs, SD 15 11
12 408 cob 2322714 Kaelien Nielsen Foley, MN 13 14
13 550 hus 4128431 Tanner Fries - Q Lincoln, ND DNF 9
14 114 ktm 5041834 Brayden Johnsen Duluth, MN 16 13
15 889 can 5051186 Tabitha Toepke - Q Mandan, ND 14 15
16 72 hus 5041251 Jaymison Cheney - Q West Fargo, ND 12 17
17 16 cob 3551334 Brantley Spafford - Q Webster, WI 9 DNF
18 326 hus 2400057 Alivia Troop Cohasset, MN 17 16
Race Results Race: 14
Printed: 05:27 pm
04. 250 C Limited
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 210 ktm 2184263 Kyle Sand - Q Elk River, MN 2 1
2 821 kaw 2975520 Drew Freeland - Q Rogers, MN 1 2
3 60 ktm 2895436 Blake Broderick - Q Rapid City, SD 3 3
4 772 kaw 1018904 Bryon Setzeffandt - Q Bird Island, MN 5 6
5 113 yam 2316774 Chandler Bower - Q Bemidji, MN 7 7
6 36 yam 5024596 Jesse Hallstrom - Q Thief River Falls, MN 6 12
7 28 hus 1096073 Louie Falardeaux - Q New Richmond, WI 4 14
8 349 ktm 3272805 Kaedyn Anderson - Q Holmen, WI 11 8
9 15 yam 3266785 Brandon Carlson - Q Hayward, MN 16 4
10 23 ktm 2914339 Grant Orgill - Q Castle Pines, CO 15 5
11 148 yam 2231780 Hayden Anstine - Q Nowthen, MN 12 9
12 515 suz 262437 Tristin Kuiken - Q Andover, MN 10 11
13 596 kaw 5013671 Zachary Goodrich - Q Des Moines, IA 9 15
14 777x kaw 5005496 Brayden Nash - Q Piedmont, SD 14 13
15 530 yam 2419787 Eli Epling - Q Swanville, MN 21 10
16 777 yam 3352726 Andrew Wedge Virginia, MN 18 17
17 53 yam 903920 Gage Neubauer - Q Medford, WI 20 16
18 411 ktm 2365894 Hunter Kiesow - Q Goodridge, MN 19 18
19 179 kaw 5022656 Wyatt Johnson - Q Glenwood City, WI 22 19
20 698 hon 2447448 Keanu Charging - Q Dunn Center, ND 17 DNF
21 333 kaw 5052056 Gavin Midthun - Q Bismarck, ND 8 DNS
22 686 ktm 3197651 Brock Hendrie - Q Stillwater, MN 13 DNS
23 9 ktm 2447447 Lane Wilkins - Q Mandan, ND 23 DNS
DNS 130 yam 2088586 Brodie M. Oconnor - Q Hampton, MN DNS DNS
Race Results Race: 15
Printed: 05:27 pm
02. 250 B Limited
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 88 ktm 2088088 Cameron Skaalerud - Q Waconia, MN 2 1
2 38 hus 2948258 Wyatt Mcgrath - Q Beldenville, WI 4 2
3 151 kaw 2010709 Easton Block - Q Weston, WI 3 5
4 48 yam 2938450 Brandon Espe-tiegs - Q Glenville, MN 7 3
5 x yam 777022 Brady Miska - Q Princeton, MN 6 4
6 19x ktm 2015254 Andrew Belk - Q Broken Arrow, OK 5 6
7 323 kaw 1101441 Dominic Lindquist - Q Browerville, MN 8 7
8 125 ktm 2217013 Travis Cassen - Q Piedmont, SD 11 8
9 228 yam 0883028 Luke Van Lyssel - Q Fremont, WI 10 9
10 263 hon 2014628 Avery Long New London, MN 1 DNF
11 68 ktm 896423 Conner Klemenhagen - Q Scandia, MN 14 11
12 57 ktm 5004137 James Suter - Q Fairmount, ND 13 12
13 747 kaw 3155719 Adam Bury Milbank, SD 16 10
14 810 yam 5028808 Lawrence Eeg - Q Greenbush, MN 12 14
15 522 yam 5021100 Jett Benfer - Q Minot, ND 15 13
16 19 yam 3093691 Logan Hyland - Q Isanti, MN 9 DNF
Race Results Race: 16
Printed: 05:27 pm
32. Mini Sr.1 (12-14)
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 35 hus 2833829 Brady Karolevitz - Q Braham, MN 1 2
2 313 ktm 2973467 Tanner Johnson - Q Otsego, MN 2 3
3 135 ktm 2210934 Kaden M. Tabaka - Q Oak Park, MN 3 4
4 321 ktm 2195899 Jeffrey Rinkel - Q Roberts, WI 7 1
5 369 ktm 3220731 Jamison Mutschler - Q Wimbledon, ND 5 5
6 32 yam 2970838 Grant Neubauer - Q Medford, WI 6 6
7 797 hus 2231366 Wyatt Larson - Q Fort Ripley, MN 4 10
8 242 ktm 5033641 Riley Sathren - Q Lincoln, ND 9 8
9 46 ktm 2122487 Griffin Disse - Q Detroit Lakes, MN 12 7
10 34 ktm 5017052 Louie Etzel - Q Plymouth, MN 8 11
11 156 kaw 2804595 Mark Vieyra - Q Garner, IA 11 9
12 831 kaw 2231523 Brady Freeland - Q Rogers, MN 13 12
13 1 yam 2447463 Thor Kahler - Q Volga, SD 10 15
14 77 yam 2374791 William Markhala - Q Wayzata, MN 14 14
15 19 yam 5044208 Jd Thompson - Q Wessington Springs, SD 16 13
16 728 ktm 2399914 Tucker O'brien - Q Brainerd, MN 15 DNS
DNS 991 hus 2279499 Tanner Ensesser - Q Rapid City, SD DNS DNS
Race Results Race: 17
Printed: 05:27 pm
28. 65cc (10-11) Limited
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 437 ktm 2266801 Mason Stamp - Q Billings, MT 1 1
2 217 ktm 3257500 Bentlee Walker - Q Pillager, MN 2 2
3 502x gas 2399942 Mathaios Thompson - Q Wyndmere, ND 3 3
4 122 ktm 3345107 Jerzee St Croix Minot, ND 4 4
5 107 yam 2306524 Karson Schmidt - Q Kimball, MN 5 6
6 10 gas 2250555 Ivan Drewlo - Q Bismarck, ND 6 7
7 753 ktm 2210958 Ashton P. Thomas - Q Rosholt, SD 9 8
8 68 hus 2304045 Ryder Halquist - Q Belle Plaine, MN 7 11
9 421 ktm 2274922 Lincoln B. Nielsen Foley, MN 14 5
10 640 ktm 2200712 Micah Schlauderaff - Q Barnesville, MN 11 9
11 184 hus 3279432 Wyatt C. Niedfeldt - Q Chaska, MN 8 13
12 134 ktm 2200776 Karsen M. Tabaka - Q Oak Park, MN 12 10
13 900 gas 2271307 Hudson Beckman - Q Farmington, MN 10 14
14 7 ktm 2316776 Tyler Zebro - Q Ham Lake, MN 13 12
15 368 ktm 5022670 Ryder Umber - Q New Folden, MN 15 15
Race Results Race: 18
Printed: 05:27 pm
26. 65cc (7-9) Limited
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 285 yam 2262408 Tucker J. King - Q Cushing, MN 1 1
2 747 yam 2365890 Landon Poe - Q Dickinson, ND 3 2
3 503 ktm 2399943 Maximus Thompson - Q Wyndmere, ND 2 3
4 517 cob 2282028 Thor Nelson - Q Williston, ND 4 4
5 13 ktm 5028731 Eastyn Krogh - Q Dickinson, ND 7 5
6 384 yam 2262470 Blair Kindel - Q Alexandria, MN 5 7
7 394 ktm 3913522 Owen Hamilton - Q Zimmerman, MN 8 6
8 345 ktm 3327948 Brayden Hinck Lake City, MN 6 10
9 533 ktm 3605523 Caleb Bothun - Q Dover, MN 9 8
10 408 cob 2274923 Emmitt L. Nielsen Foley, MN 10 9
11 124 ktm 3338801 Drake Savelkoul - Q St Martin, MN 11 11
12 216 ktm 3914073 Easton Blank - Q Pequot Lakes, MN 12 12
13 297 yam 2428731 Evan Worm Jordan, MN 13 13
DNS 322 yam 2365888 Aliya Troop Cohasset, MN DNS DNS
Race Results Race: 19
Printed: 05:27 pm
21. Women
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 340 gas 2177881 Autumn Schlauderaff - Q Barnesville, MN 1 1
2 525 hus 3861279 Brenna Dolney - Q St Francis, MN 2 2
3 271 hon 5021414 Alyssa Grahn - Q Bismarck, ND 3 3
4 321 yam 3345649 Fuss Vandenburg - Q Bismarck, ND 4 4
5 104 yam 2419841 Reanna Smith - Q Warroad, MN 5 5
6 29 yam 2187745 Lily Johnson - Q Stacy, MN 6 6
Race Results Race: 20
Printed: 05:27 pm
09. 125 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 130 yam 2088586 Brodie M. Oconnor - Q Hampton, MN 2 1
2 x gas 2846112 Cooper Abbett - Q Esko, MN 1 2
3 42 yam 1020771 Nick Paige - Q Forest Lake, MN 3 3
4 23 yam 2162680 Dustin J. White - Q Brownton, MN 4 4
5 60 ktm 2895436 Blake Broderick - Q Rapid City, SD 6 5
6 205 yam 3330984 Sam G. Haas - Q Zimmerman, MN 5 6
7 41 hus 2660742 Bryce Rauner - Q Prior Lake, MN 9 7
8 125 yam 3691111 Cameron Ford - Q Zimmerman, MN 8 10
9 122 hus 4087696 Owen Nelson - Q Chippewa Falls, WI 7 12
10 515 yam 2188859 Spencer Briggs Bemidji, MN 13 8
11 89 yam 6017462 Wyatt Johnson - Q Stacy, MN 11 11
12 35 yam 2316767 Beau Carlson - Q Pengilly, MN 14 9
13 354 hon 3692253 Mack Lautigar - Q Gilbert, MN 12 15
14 813 ktm 3930210 Hudson Webber - Q Duluth, MN 15 14
15 404 yam 5027679 Jake Jorgenson - Q Cloquet, MN 17 13
16 777 yam 3352726 Andrew Wedge - Q Virginia, MN 16 16
17 37 yam 4097849 Andy Kreutter - Q Forest Lake, MN 10 DNS
18 53 yam 903920 Gage Neubauer - Q Medford, WI 18 DNS
19 896 yam 5005102 Blair Westerholm - Q Chaska, MN 19 DNS
DNF 91 hus 865404 Weston Weets - Q Esko, MN DNF DNS
This report created using TRACKSIDE - Software for Race Promoters www.tracksidesoftware.com