Motocity Raceway Page 1 of 1
June 28 D23 Race
06/28/2020
Race Results Race: 1
Printed: 05:35 pm
+50 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 78 kaw 651481 Donald Bonnicksen Waverly, MN 1 1 25
+60
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 17 hon 723431 Dave Hencir St Paul, MN 1 1 25
2 753 yam 901585 Keith W. Buss Norcross, MN 2 2 22
Women
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 525 hus 3861279 Brenna Dolney St Francis, MN 1 1 25
2 403 hon 3527540 Morgan Voight Braham, MN 2 2 22
3 16 yam 2801115 Samantha Laderer Darwin, MN 3 3 20
+50 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 16 yam 172749 Ralph Feld Cold Spring, MN 1 1 25
2 200 yam 2418438 Tarry Trout Plymouth, MN 2 2 22
3 576 kaw 1093873 Dave L. Weseman Litchfield, MN 3 3 20
+50 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 420 yam 3220559 Tim Rhode Crystal, MN 1 1 25
2 153 kaw 728721 Mark S. Speldrick Brook Park, MN 2 2 22
Race Results Race: 2
Printed: 05:35 pm
50cc 4-6 chain premix
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 60 cob 2324383 Jase Sonnenberg Vergas, MN 1 1 25
2 124 cob 3338801 Drake Savelkoul St Martin, MN 2 2 22
3 29 cob 3528809 Logan Keocher North Branch, MN 3 3 20
4 814 cob 5016702 Brody Berglund Elk River, MN 4 4 18
5 328 cob 2419812 Eli Martin Hayward, WI 5 5 16
6 425 cob 2322714 Kaelien Nielsen Litchfield, MN 6 6 15
50cc 7-8 chain premix
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 717 cob 2264256 Jaxon Arends East Bethel, MN 1 1 25
2 503 ktm 239943 Maximus Thompson Wyndmere, ND 3 2 22
3 408 cob 2274923 Emmitt L. Nielsen Litchfield, MN 2 4 20
4 384 cob 2262470 Blair Kindel Glenwood, MN 4 3 18
5 401 ktm 2400078 Greyson Hanneken Pierz, MN 5 5 16
6 767 ktm 2399959 Eli Hanneken Pierz, MN 6 8 15
7 99 cob 3539357 Abel Ugrich Grand Rapids, MN 8 7 14
8 929 ktm 2399955 Bristol Webber Duluth, MN 7 9 13
9 382 ktm 2230535 Jackson Ketchmark Sturgeon Lake, MN 9 10 12
10 102 ktm 2399936 Grady Disse Detroit Lakes, MN DNF 6 11
Race Results Race: 3
Printed: 05:35 pm
85cc 12-15
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 797 hus 2231366 Wyatt Larson Fort Ripley, MN 1 1 25
2 46 ktm 2122487 Griffin Disse Detroit Lakes, MN 2 2 22
3 125 yam 3691111 Cameron Ford Zimmerman, MN 4 3 20
4 813 hus 3930210 Hudson Webber Duluth, MN 5 5 18
5 457 yam 3265260 Nick Lange Monticello, MN 3 8 16
6 11 hus 2399960 Ethan Reeder Pendleton, OR 6 7 15
7 7 ktm 2418491 Lauren Anderson Brainerd, MN DNF 6 14
8 818 suz 5009069 Kade Wilkins Zimmerman, MN 7 DNF 13
9 728 ktm 2399914 Tucker O'brien Brainerd, MN DNS 4 12
85cc 9-11
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 135 ktm 2210934 Kaden M. Tabaka Princeton, MN 1 1 25
2 573 yam 2200754 Cole Thompson North Branch, MN 2 2 22
3 21 kaw 2194890 Cody L. Bohlman Norwood Mn, MN 4 3 20
4 295 ktm 3330093 Braylin Deleon Pillager, MN 3 5 18
5 8 yam 2382526 Brady Hedburg Rice, MN 5 4 16
6 14 kaw 3925832 Payten Roberts Floodwood, MN 6 7 15
7 337 yam 2382484 Rose Loso Cold Spring, MN 9 6 14
8 111 hon 2399940 Evan Reeder Pendleton, OR 7 8 13
9 138 yam 5014179 Thomas Belland Wyoming, MN 8 9 12
Race Results Race: 4
Printed: 05:35 pm
+45 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 50 yam 673852 Chris Weisbrod Plymouth, MN 1 1 25
+45 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 845 ktm 2210905 Barry Hirschey Staples, MN 1 1 25
2 576 kaw 1093873 Dave L. Weseman Litchfield, MN 2 2 22
+45 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 420 yam 3220559 Tim Rhode Crystal, MN 2 1 25
2 153 kaw 728721 Mark S. Speldrick Brook Park, MN 1 2 22
3 287 yam 673569 Kelly Martin Hayward, WI 3 DNS 20
Race Results Race: 5
Printed: 05:35 pm
50cc multi-speed
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 60 cob 2324383 Jase Sonnenberg Vergas, MN 1 1 25
2 29 cob 3528809 Logan Keocher North Branch, MN 4 2 22
3 97 ktm 3384811 Bodey Blomdahl Hermantown, MN 3 4 20
4 814 cob 5016702 Brody Berglund Elk River, MN 2 5 18
5 75 ktm 2382507 Wayne Beach North Branch, MN 6 3 16
6 139 hon 5016720 Caleb Hedberg Forest Lake, MN 5 6 15
7 827 ktm 2230536 Jason Ketchmark Sturgeon Lake, MN 7 7 14
Race Results Race: 6
Printed: 05:35 pm
Open A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 625 kaw 2833600 Austin M. Kienast Watertown, SD 1 1 25
2 979 ktm 902547 Philip Maus Albany, MN 2 2 22
3 352 hon 854106 Chase Graba Verndale, MN 3 3 20
Open B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 263 ktm 2014628 Avery Long New London, MN 1 1 25
2 x yam 883504 Aaron Blackstone Alexandria, MN 4 2 22
3 187 yam 2083025 Broc Graba Verndale, MN 3 3 20
4 113 ktm 1080706 Domenic D. Hegman Rogers, MN 2 4 18
Open C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 23 kaw 1101441 Dominic Lindquist Browerville, MN 1 1 25
2 191 yam 2940042 Jesse Horner Remer, MN 2 2 22
3 148 yam 2231780 Hayden Anstine Nowthen, MN 3 4 20
4 109 yam 2419787 Eli Epling Swanville, MN 6 3 18
5 68 yam 2274951 Jeff Hemenway Detroit Lakes, MN 4 5 16
6 168 kaw 3300800 Alex Sand Spicer, MN 5 6 15
7 120 hon 2419789 Sean Adams Ogema, MN 7 7 14
8 21 kaw 5016222 Quincy Pelinen Grand Rapids, MN 8 8 13
Race Results Race: 7
Printed: 05:35 pm
Supermini
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 735 ktm 2262425 Zach O. Crider Staples, MN 1 1 25
2 125 kaw 3691111 Cameron Ford Zimmerman, MN 2 2 22
3 818 suz 5009069 Kade Wilkins Zimmerman, MN 4 3 20
4 813 hus 3930210 Hudson Webber Duluth, MN 3 4 18
125
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 50 yam 673852 Chris Weisbrod Plymouth, MN 1 1 25
2 73 ktm 2119751 Austin Speltz Buffalo, MN 2 2 22
3 87 hon 2365927 Adrian Stalker Nowthen, MN 4 3 20
4 3 kaw 2400076 Layton Doslak Las Gatos, CA 5 4 18
5 229 yam 826070 Austin Mccoy Ellsworth, WI 3 DNS 16
Race Results Race: 8
Printed: 05:35 pm
65cc 7-9
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 217 ktm 3257500 Bentlee Walker Pillager, MN 1 1 25
2 285 ktm 2262408 Tucker J. King Cushing, MN 2 2 22
3 502 ktm 2399942 Mathaios Thompson Wyndmere, ND 3 3 20
4 282 ktm 2306450 Ivyn J. Fratzke Mora, MN 6 4 18
5 717 ktm 2264256 Jaxon Arends East Bethel, MN 5 5 16
6 384 cob 2262470 Blair Kindel Glenwood, MN 8 6 15
7 222 ktm 2221873 Beau Noaeill Cedar, MN 7 7 14
8 71 ktm 3331556 Kadyn Christenson Rush City, MN 4 11 13
9 218 hus 3329130 Jesse Jarvis Hoytlakes, MN 12 8 12
10 210 yam 5006573 Tucker Loso Coldspring, MN 11 9 11
11 701 cob 5016461 Ryan Reinhardt Marine, MN 10 12 10
12 308 ktm 2230781 Deegan Leaf Cambridge, MN 13 10 9
13 745 ktm 2262430 Gunner Burke Hendrum, MN 9 14 8
14 705 ktm 2262413 Brenden Kern Cold Spring, MN 14 13 7
65cc 10-11
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 421 ktm 2274922 Lincoln B. Nielsen Litchfield, MN 1 1 25
2 273 ktm 2210958 Ashton P. Thomas Wheaton, MN 2 2 22
3 134 ktm 2200776 Karsen M. Tabaka Princeton, MN 5 3 20
4 501 ktm 2399941 Theodore Thompson Wyndmere, ND 4 4 18
5 415 kaw 3861341 Carson Swedeen Cambridge, MN 3 8 16
6 722 hus 2392561 Max Sweet Nowthen, MN 6 6 15
7 626 ktm 5014203 Carter Drechsel Coon Rapids, MN 7 7 14
8 321 ktm 3329131 James Johnson Hoytlakes, MN 8 9 13
9 751 kaw 3636925 Wyatt Borders Pequot Lakes, MN 9 10 12
10 88 yam 3927583 Ryker Schneider Brainerd, MN DNF 5 11
Race Results Race: 9
Printed: 05:35 pm
50cc Shift/Shaft 4-8
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 139 hon 5016720 Caleb Hedberg Forest Lake, MN 1 1 25
2 500 yam 200 Elsie Weisbrod Plymouth, MN 2 2 22
3 502 yam 100 Lee Weisbrod Plymouth, MN 4 3 20
4 57 yam 2418484 Ava Kadlec Brookston, MN 3 4 18
5 18 yam 2419788 Otto Rienke Brainerd, MN 5 DNS 16
Race Results Race: 10
Printed: 05:35 pm
+25 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 x yam 694970 Clay Olson East Bethel, MN 1 2 25
2 259 kaw 0302201 Neil A. Ehrenberg Freeport, MN 3 1 22
3 67 yam 215354 Matt Kline Backus, MN 2 3 20
4 102 yam 1080902 Timothy Rasmusson Grand Rapids, MN 4 4 18
5 83 yam 320327 Michael Atkinson Little Falls, MN 5 DNS 16
+25 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 824 hon 471355 Tyler Disse Detroit Lakes, MN 1 1 25
+25 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 68 yam 2274951 Jeff Hemenway Detroit Lakes, MN 2 1 25
2 542 kaw 5014210 Skyler Erickson Anoka, MN 1 2 22
3 437 hon 2177837 Devan Christianson Wadena, MN 3 3 20
Race Results Race: 11
Printed: 05:35 pm
14-24 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 625 kaw 2833600 Austin M. Kienast Watertown, SD 1 1 25
14-24 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 263 ktm 2014628 Avery Long New London, MN 1 1 25
2 113 ktm 1080706 Domenic D. Hegman Rogers, MN 2 2 22
14-24 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 205 yam 3330984 Sam G. Haas Zimmerman, MN 2 1 25
2 191 yam 2940042 Jesse Horner Remer, MN 1 2 22
3 35 hus 2316770 Beau Carlson Pengilly, MN 3 3 20
4 148 yam 2231780 Hayden Anstine Nowthen, MN 4 4 18
5 21 kaw 5016222 Quincy Pelinen Grand Rapids, MN 5 5 16
6 x suz 2419813 Luke Casey Bovay, MN 6 6 15
7 120 hon 2419789 Sean Adams Ogema, MN 7 DNS 14
Race Results Race: 12
Printed: 05:35 pm
50cc oil 4-8
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 75 ktm 2382507 Wayne Beach North Branch, MN 2 1 25
2 97 ktm 3384811 Bodey Blomdahl Hermantown, MN 1 2 22
3 827 ktm 2230536 Jason Ketchmark Sturgeon Lake, MN 3 3 20
DNS 18 yam 2419788 Otto Rienke Brainerd, MN DNS DNS
Race Results Race: 13
Printed: 05:35 pm
85cc 9-12
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 135 ktm 2210934 Kaden M. Tabaka Princeton, MN 1 1 25
2 797 hus 2231366 Wyatt Larson Fort Ripley, MN 2 2 22
3 46 ktm 2122487 Griffin Disse Detroit Lakes, MN 3 3 20
4 573 yam 2200754 Cole Thompson North Branch, MN 6 5 18
5 21 kaw 2194890 Cody L. Bohlman Norwood Mn, MN 8 4 16
6 728 ktm 2399914 Tucker O'brien Brainerd, MN 5 7 15
7 47 ktm 2194985 Brayan P. Anstine Nowthen, MN 7 6 14
8 138 yam 5014179 Thomas Belland Wyoming, MN 10 8 13
9 111 hon 2399940 Evan Reeder Pendleton, OR 9 9 12
10 457 yam 3265260 Nick Lange Monticello, MN 4 DNS 11
Girls Sr. 12-16
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 403 hon 3527540 Morgan Voight Braham, MN 1 1 25
2 7 ktm 2418491 Lauren Anderson Brainerd, MN 2 2 22
Race Results Race: 14
Printed: 05:35 pm
Sr. (+40) B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 845 ktm 2210905 Barry Hirschey Staples, MN 1 1 25
Sr. (+40) C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 74 yam 0327233 Kerry Anstine Nowthen, MN 1 1 25
2 40 kaw 3925829 Neal Roberts Floodwood, MN 3 2 22
3 287 yam 673569 Kelly Martin Hayward, WI 2 DNS 20
+35 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 82 ktm 0419060 Sheldon J. Fratzke Mora, MN 1 1 25
+35 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 824 hon 471355 Tyler Disse Detroit Lakes, MN 2 1 25
2 741 hon 238508 Brandin Redmond Fargo, ND 1 2 22
3 52 hon 719297 Jason Place Farmington, MN 3 3 20
4 360 yam 489793 Joe French Bertha, MN 4 4 18
5 308 yam 2835554 Nick Leaf Cambridge, MN 5 5 16
+35 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 399 hon 5008739 Preston Hines Brainerd, MN 1 1 25
2 64 yam 5001241 Derek Hedburg St Cloud, MN 2 2 22
3 408 kaw 389632 Daniel Thomsen Arlington, MN 3 3 20
Race Results Race: 15
Printed: 05:35 pm
250 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 625 kaw 2833600 Austin M. Kienast Watertown, SD 1 1 25
2 979 ktm 902547 Philip Maus Albany, MN 2 2 22
3 352 hon 854106 Chase Graba Verndale, MN 3 3 20
4 973x yam 694970 Clay Olson East Bethel, MN 4 4 18
5 102 yam 1080902 Timothy Rasmusson Grand Rapids, MN 5 5 16
DNF 83 yam 320327 Michael Atkinson Little Falls, MN DNF DNS
250 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 23 kaw 1101441 Dominic Lindquist Browerville, MN 1 1 25
2 205 yam 3330984 Sam G. Haas Zimmerman, MN 2 2 22
3 109 yam 2419787 Eli Epling Swanville, MN 4 3 20
4 73 ktm 2119751 Austin Speltz Buffalo, MN 3 4 18
5 82 suz 3060912 Brady Mann Lake Park, MN 5 5 16
6 484 kaw 4076878 Tanner Riewer Detroit Lakes, MN 7 6 15
7 525 hus 3861279 Brenna Dolney St Francis, MN 6 7 14
8 168 kaw 3300800 Alex Sand Spicer, MN 9 8 13
9 225 suz 2399939 Mox Disse Detroit Lakes, MN 10 9 12
10 99 kaw 5015319 Blake Atkinson Farmington, MN 8 DNS 11
250 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 263 ktm 2014628 Avery Long New London, MN 1 1 25
2 187 yam 2083025 Broc Graba Verndale, MN 2 2 22
3 150 hon 2245074 Tanner Nikunen Eveleth, MN 5 3 20
4 x yam 883504 Aaron Blackstone Alexandria, MN 3 DNF 18
5 206 yam 2128466 Levi Niemi Aurora, MN 4 DNF 16
6 229 yam 826070 Austin Mccoy Ellsworth, WI 6 DNS 15
Race Results Race: 16
Printed: 05:35 pm
Girls Jr. 9-12
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 14 kaw 3925832 Payten Roberts Floodwood, MN 1 1 25
65cc 7-11
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 217 ktm 3257500 Bentlee Walker Pillager, MN 1 1 25
2 421 ktm 2274922 Lincoln B. Nielsen Litchfield, MN 2 2 22
3 285 ktm 2262408 Tucker J. King Cushing, MN 3 3 20
4 502 ktm 2399942 Mathaios Thompson Wyndmere, ND 4 4 18
5 282 ktm 2306450 Ivyn J. Fratzke Mora, MN 6 6 16
6 71 ktm 3331556 Kadyn Christenson Rush City, MN 8 5 15
7 273 ktm 2210958 Ashton P. Thomas Wheaton, MN 5 9 14
8 88 yam 3927583 Ryker Schneider Brainerd, MN 7 8 13
9 626 ktm 5014203 Carter Drechsel Coon Rapids, MN 11 10 12
10 501 ktm 2399941 Theodore Thompson Wyndmere, ND 9 12 11
11 415 kaw 3861341 Carson Swedeen Cambridge, MN 16 7 10
12 722 hus 2392561 Max Sweet Nowthen, MN 13 11 9
13 222 ktm 2221873 Beau Noaeill Cedar, MN 12 13 8
14 701 cob 5016461 Ryan Reinhardt Marine, MN 10 15 7
15 218 hus 3329130 Jesse Jarvis Hoytlakes, MN 14 14 6
16 745 ktm 2262430 Gunner Burke Hendrum, MN 15 17 5
17 308 ktm 2230781 Deegan Leaf Cambridge, MN 18 16 4
18 321 ktm 3329131 James Johnson Hoytlakes, MN 17 18 3
19 705 ktm 2262413 Brenden Kern Cold Spring, MN 19 19 2
Race Results Race: 17
Printed: 05:35 pm
50cc Open 4-8
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 717 cob 2264256 Jaxon Arends East Bethel, MN 1 1 25
2 60 cob 2324383 Jase Sonnenberg Vergas, MN 2 2 22
3 503 ktm 239943 Maximus Thompson Wyndmere, ND 3 3 20
4 124 cob 3338801 Drake Savelkoul St Martin, MN 5 4 18
5 408 cob 2274923 Emmitt L. Nielsen Litchfield, MN 4 5 16
6 401 ktm 2400078 Greyson Hanneken Pierz, MN 7 6 15
7 102 ktm 2399936 Grady Disse Detroit Lakes, MN 6 7 14
8 929 ktm 2399955 Bristol Webber Duluth, MN 8 8 13
9 99 cob 3539357 Abel Ugrich Grand Rapids, MN 9 10 12
10 767 ktm 2399959 Eli Hanneken Pierz, MN 11 9 11
11 382 ktm 2230535 Jackson Ketchmark Sturgeon Lake, MN 10 11 10
12 355 cob 2316768 Drake Carlson Pengilly, MN 13 12 9
13 814 cob 5016702 Brody Berglund Elk River, MN 12 DNS 8
Race Results Race: 18
Printed: 05:35 pm
Vet (+30) A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 57 yam 724032 Spencer Kadlec Brookston, MN 1 1 25
2 259 kaw 0302201 Neil A. Ehrenberg Freeport, MN 2 2 22
3 67 yam 215354 Matt Kline Backus, MN 3 3 20
4 82 ktm 0419060 Sheldon J. Fratzke Mora, MN 4 4 18
5 227 suz 4400423 Korey Beach North Branch, MN 5 5 16
Vet (+30) B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 189 yam 0341856 Kenny Mccauley Hendrum, MN 1 1 25
2 549 hon 2382539 Rusty Redmond West Fargo, ND 2 2 22
Vet (+30) C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 399 hon 5008739 Preston Hines Brainerd, MN 1 1 25
2 519 ktm 5007519 Tim Borders Pequot Lakes, MN 2 2 22
3 542 ktm 5014210 Skyler Erickson Anoka, MN 4 3 20
4 313 yam 333676 Justin Moody Elk River, MN 3 5 18
5 74 yam 0327233 Kerry Anstine Nowthen, MN 5 4 16
6 318 yam 3693345 Josh Ugrich Grand Rapids, MN 6 6 15
7 338 yam 5006572 Ben Loso Cold Spring, MN 8 7 14
8 64 yam 5001241 Derek Hedburg St Cloud, MN 7 8 13
Race Results Race: 19
Printed: 05:35 pm
Schoolboy 2 12-17
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 225 suz 2399939 Mox Disse Detroit Lakes, MN 1 1 25
2 3 kaw 2400076 Layton Doslak Las Gatos, CA 2 2 22
Schoolboy 1 12-17
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 187 yam 2083025 Broc Graba Verndale, MN 1 1 25
2 735 ktm 2262425 Zach O. Crider Staples, MN 2 2 22
3 87 hon 2365927 Adrian Stalker Nowthen, MN 3 DNF 20
This report created using TRACKSIDE - Software for Race Promoters www.tracksidesoftware.com